wróć do tematów forum

psy

Komentarz

myszka7575 18-12-2010 godz 07:58

mamy problem z jedną rodzina w bloku maja 2 psy które załatwiają się na klatce schodowej do tej pory sprzątaliśmy sami ale ile to można wezwaliśmy straż miejska która ma ten problem gdzieś przecież to ich nie dotyczy zwrócić się do tej pani nie można bo zostajemy obrzuceni wyzwiskami do kogo można się jeszcze zwrócić z tym problemem

1.

Ludzie!!Jesteście bez serc i bez ducha.Zostanie to zapisane w waszej linii życia i kiedyś wróci do was.Zwierzęta trzeba kochać bo one mają takie same prawo do miłości i godnego życia.Miłość jaką otrzymacie jest wprost proporcjonalna do miłości jaką okazujecie innym,także zwierzętom.Dajcie trochę od siebie to nie kosztuje zbyt wiele.Pozdrawiam i życzę Wesołych ¦wiąt.

janeczka 2010-12-18 09:19:53


2.

Do "janeczka" co ma miłość do zwierząt z kupą pod twoimi drzwiami do mieszkania którą sama musisz sprzątnąć bo właściciel zwierząt ma to gdzieś! Posiadanie zwierząt niesie ze sobą obowiązki a nie tylko przyjemności...

IQ 2010-12-18 10:17:33


3.

do kata

wd2wd 2010-12-18 10:31:32


4.

tak było to znośne do czasu ale wstawać i co dzień sprzątać po czyiś zwierzakach wdzień wdzień a wczoraj dostały te psy biegunki to jest smród nie do wytrzymania nawet ja sama nie byłam wstanie sprzątnąć tych odchodów bo wymiotowałam a w tym bloku mieszkają rodziny z małymi dziećmi a morze pani janeczka niech poda swój numer telefonu to sie zadzwoni i niech chociaż ze 3 razy w tygodniu przyjdzie i posprząta po zwierzaczkach skoro ma takie wielkie serce i miłość do piesków a my mieszkańcy będziemy jej bardzo wdzięczni życzę wesołych świat

myszka7575 2010-12-18 10:53:50


5.

Jednocześnie do zarządcy budynku i straży miejskiej ale tylko i wyłącznie w formie listu poleconego za potwierdzeniem odbioru.Anonimy odpadają tak to się załatwia .

rad.mir. 2010-12-18 11:55:02


6.

To można narobić tej Pani na wycieraczkę i nich zobaczy jak to fajnie się sprząta.Robić to do skutku, aż zrozumie. Pies to obowiązek niestety.

sanczo 2010-12-18 13:03:04


7.

Ja bym zrobił tak. Napisał pismo do tej Pani z prośbą o usunięcie zaległych i usuwanie bieżące zanieczyszczeń spowodowanych przez jej psy z podpisami mieszkańców. Wyznaczyłbym termin kilku dni na realizację. W przypadku braku reakcji, kopię tego pisma wraz z nowym pismem skierowałbym do właściciela (zarządcy) budynku i (lub) do straży miejskiej. Propozycja w poście powyżej jest na poziomie jaskiniowca.

Sancho 2010-12-18 14:04:02


8.

A widzieliście cwaniacy akt własności.Psy ,które mają właściciela muszą być zarejestrowane w UM pod groĽbą kary(jest to naprawdę przestrzegane).Dokumentem potwierdzającym własność jest również zaświadczenie o szczepieniu psa,które dla psów jest obowiązkowe,również pod groĽbą kary.Inaczej pies jest uznawany za bezdomnego i wywieziony do schroniska.Straż miejska ma obowiązek sprawdzenia czy właściciel ma wymagane dokumenty.Jeżeli ma to po prostu właściciel otrzymuje mandat za nieposprzątanie po swoim pupilu.Gdy mandat nie skutkuje sprawa zostaje skierowana do Sądu Grodzkiego(z urzędu).Dotyczy to nie tylko klatki schodowej ale również chodnika,jezdni,trawnika,piaskownicy itp.(a może te zwierzaczki zostały tylko przygarnięte na zimę,żeby nie zamarzły a wtedy medal dla tej Pani).Proszę nie mylić pomocy zwierzętom w okresie zimowym z własnością,własność to obowiązki,pomoc to litość i żal.Osobiście sama pomagam takim kotkom i aż serce płacze z litości.(post nr 1)

kotka 2010-12-18 16:42:49


9.

Sancho,jak ktoś nie rozumie jak mu się zwraca uwagę,to może to samo zrobione dla niego da mu nauczkę,że innym to przeszkadza.Dziwi mnie takie podejście. Jednak na bezczelność tylko tak można zareagować.

sanczo 2010-12-18 17:07:37


10.

Droga Kotko jak jesteś taka pełna miłości do zwierząt to zabierz te psy do siebie i jak narobią na klatce schodowej to powiedz sąsiadom że to nie twoja własność a tylko się opiekujesz ciekawe co odpowiedzą?P.S posiadam psa i wiem co należy do moich obowiązków.

rad.mir. 2010-12-18 18:01:23


11.

Ja bym wziela te sprzatniete odchody i codziennie zanosila tej pani do domu.Dziwnie sie mieszkancom ze do tej pory nic z tym nie zrobili ja bym nie wytrzymala sprztania po cudzych zwierzetach.Moze przez to ze nie zwrocili Panstwo wczesniej na to uwagi ta pani sie tak zachowuje bo skoro do tej pory sprzataliscie po jej psach to dlaczego nie mozecie tego robic dalej,ona pewnie tak mysli

avila 2010-12-18 21:23:24


12.

już było zwracane dużo razy a ta pani podobnie ma w domu i jej to nie przeszkadza w poniedziałek idę do burmistrza niech on zareaguje skoro jego pracownicy maja to d......

myszka7575 2010-12-19 07:39:00


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble