wróć do tematów forum

psy bez smyczy

Komentarz

renia73 27-07-2012 godz 12:07

czy służby porządkowe nie widza co sie dzieje na ulicach naszego miasta? biega pełno psów bez kaganców. niech ktoś odpowiedzialny za to zrobi tym porządek.nie można spokojnie ulica przejść bo co zakręt to pies puszczony luzem zaczepia przechodniów i o zgroz dziec.

1.

zgadzam się.dziś na ul. Krasickiego ganiało 5 psów bez smyczy, aż strach było przejść.

rutyna 2012-07-27 14:34:37


2.

też się zgadzam dziś tylko wyszedłem na ulice już jakiś skubaniec mnie ganiał, nie bałem sie ale jak przebiegł pod moimi nogami to pomyślałem gdzie ty służby porządkowe.

kamil_ziomek3 2012-07-28 09:42:36


3.

W większości te psy są niegroĽne; są fajne i miłe, ale co nie zmienia faktu ze powinny służby się nimi zająć, bo jak się napatoczy jakaś wścieklizna, czy nie wiadomo co to wtedy juz bedzie za póĽno...

butbananana 2012-07-28 10:31:21


4.

szłam z dzieckiem a psy biegły za nami.rzeczywiście słowo NIEGRO¬NE budzi tu kontrowersje

WWW 2012-07-28 11:05:28


5.

Najgorszy jest ten pies za starą gazownią jak jest ten zakład motoryzacyjny.Jest tak wielki,że włosy stają dęba.Ci ludzie są tak nieodpowiedzialni,że ktoś się powinien nimi zająć(może straż miejska). Ale myślę,że to nikogo nie obchodzi.Dopiero jak coś się stanie to wszyscy będą się kajać.

julita 2012-07-28 14:15:37


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble