wróć do tematów forum

pytanie

Komentarz

Niezdecydowana 07-09-2016 godz 18:09

Witam Ostatnio widziałam ogłoszenie że poszukują do pracy w alkoholach w Reszlu Możecie mi coś na ich temat napisać jakie mają zarobki jak się tam pracuje itd ? Bo nie wiem czy składać tam dokumenty czy nie Pozdrawiam

1.

Co tu pisać? Widać jak często u Nich zmieniają się pracownice... Ja osobiście z P.Gosia-podkładka szefowej nie wytrzymalabym ani chwili, ale to moje zdanie. Pozdrawiam.

Ktosik 2016-09-07 18:19:53


2.

Ja pracowałam i jest tam bardzo miła atmosfera... Zwłaszcza jak jest taki skład co to teraz. A Gosia jest miłą i ciepłą osobą :) A z resztą co tu mówić jeśli ktoś się pyta osób trzecich o zdanie to powodzenia... :p jasne że ktoś będzie miał inne zdania o sklepach. A i jeszcze jedno ludzie myślą tylko jedno, że jak się odchodzi to jest źle a nie pomyślą o tym, iż ktoś musi odejść z powodów rodzinnych, zdrowotnych itp... Dziękuję i pozdrawiam Alkohole :D

lili23 2016-09-09 12:46:13


3.

Gosia jest miła i ciepła osoba dla lizaj du.... :) Tez tam pracowalem.

Men 2016-09-09 15:46:02


4.

Ja pracowalam tam cztery lata pierwsze dwa lata byly gorsze i wiedza to osoby ktore wtedy tam pracowaly. Potem bylo lepiej. Pani Ania czyli szefowa jest super. A z Gosia do tej pory mam dobry kontakt i dobrze wspominam wsspolna prace.a z pracy zrezygnowalam tylko dlatego ze dostalam propozycje pracy gdzie moglam wiecej czasu spedzac w domu.

monia 2016-09-09 20:45:44


5.

Ja powiem tak - świetnie się tam pracuje. Nauki na początek jest trochę, ale zwłaszcza P. Irena ma cierpliwość do swierzaków. :) Niestety podpisuje się pod opinią na temat P. Gosi.... Żeby nie względy rodzinne dalej bym tam pracowała i byłoby super chociaz z Gosia bym się klocila.... :)

malina 2016-09-10 11:29:38


6.

w alkoholach jest rotacja to i owszem ale nie jest tam az tak zle . Goska ma charakterek ale tez potrafi byc dobra kolezanka z pracy . Irenka ma dobre podejscie , a inne dziewczyny zmieniaja sie bop albo maja inna prace albo zmienia sie ich status prywatny jednak to nie powinno byc wyznacznikiem zatrudnienia . a ze dziewczyny sa czasami opryskliwe no to zasluga klientow rownie nie milych .

reszeleanski 2016-10-17 22:09:42


7.

Ktosik. Popieram Twoje słowa. Tam nie da się wytrzymać.

Iwona 2017-05-21 02:10:28


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble