wróć do tematów forum

reklama

Komentarz

marek 01-05-2011 godz 16:00

Radny miasta reklamuje jeden sklep.

1.

Raczej podał informację,że będą w tym sklepie dostępne kremówki,sam skorzystałem z tej informacji(kremówki były smaczne)..Dzięki.

patriot 2011-05-01 16:53:36


2.

jak to się nazywa?marketing szeptany?public relations?

bajka 2011-05-01 17:54:18


3.

To jaką reklamę zrobił JP II wadowickim kremówkom,tysiącom,ba nawet milonom ludzi to powiedział.Jeżeli coś takiego przyczyniło się do sprzedaży i wzrostu obrotów w naszym mieście, to bardzo dobrze.Niech inni też się reklamują,przecież nikt nikomu nie zabrania.Dlaczego tego nie robią.¦mieszą mnie takie posty.Grunt to pomysł. Szkoda tylko,że tak szybko się skończyły, ale były dobre...

anka 2011-05-01 22:22:32


4.

Zaciągnięty dług na kampanię wyborczą trzeba spłacać lobbowaniem jednego słusznego

bobo 2011-05-01 22:30:19


5.

Reszel stolicą komentatorów. Jak baby w przysłowiowym maglu,aby tylko poplotkować. I nie o to chodzi- co kto robi, tylko o to, by komuś dowalić. Aż strach działać w sferze publicznej, bo efekt z góry jest wiadomy. Zawsze znajdzie sie taki, któremu coś nie pasuje.

szcze_pan 2011-05-01 22:43:38


6.

Pleć pleciugo byle długo...

oko 2011-05-01 23:01:27


7.

szkoda że papież się kojarzy z kremówkami a nie z czymś wznioślejszym

wiki 2011-05-01 23:09:21


8.

Ależ to chore.Widać,że ludzie nie mają o czym pisać.Jak to ktoś kiedyś powiedział tępe łychy.Szukają dziury w całym.

oko 2011-05-01 23:12:43


9.

Na plakacie informacyjnym o dzisiejszej zabawie,jest podana nazwa zespołu,który będzie grał podejrzewam że mogła go z racji pracy zredagować ta sama osoba(czyli reklamuje jeden zespół?)

patriot 2011-05-02 07:36:41


10.

Może się reklamować, ale nie w informacjach...

janusz 2011-05-02 15:11:27


11.

Koń swoje, a dziad swoje.Och ten nasz kochany Reszel.

anka 2011-05-02 22:16:31


12.

Anko, nie łącz mnie z tym tematem, nie udzielam się w nim ;)

chruscik 2011-05-02 23:32:15


13.

Tak na marginesie w Reszlu nie ma kawiarni"Asia",więc o co WAM wszystkim chodzi,chyba tylko o ploty.

aaa 2011-05-03 13:20:55


14.

Po tuszy widac iz Radna nie robi tego bez interesownie.Reklama dzwignią...

kicurek 2011-05-05 04:39:00


15.

kicurek... nie jestes tu anonimowy i wstydz sie za swoje slowa,

pałka 2011-05-05 09:23:41


16.

Kicurek,po poziomie wypowiedzi widać,że pod czaszką niewiele zwojów,oj niewiele.

patriot 2011-05-05 19:53:51


17.

Ja tam jadlam te kremowki i byly dobre, nie wiem o co Wam chodzi :) A co do reklamy, kazdy ma prawo reklamowac co mu sie podoba, jesli jakas cukiernia wspolracuje i tworzy jakas calosc tak jak w tym przypadku z ludzmi, ktorzy brali udzial w tym calym 'evencie' to chyba nic zlego? :)

Shadowsun 2011-05-05 20:25:47


18.

Dla mnie tak to z boku wygląda,nit nie zrobi ci bezinteresownie reklamy,tyłek obrobić?chętnie za darmo nawet dopłacę takie to już nasze Reszelkowo.A ty patryiot- może nie jestem aż tak mądra /mam tylko wyższe/ ale gdzie mi do Ciebie geniuszu

kicurek 2011-05-06 08:53:18


19.

Masz wyższe? Tym bardziej więc potwierdzasz tezę,że wykształcenie nie ma nic wspólnego z kulturą i ze wspomnianymi /zwojami pod czaszką/

patriot 2011-05-06 09:30:10


20.

kicurek.. a mozesz mi powiedziec jaka to wielka reklama byla??? jestem pewien, ze administrator strony zamiesci rowniez Twoja reklame do imprezy-eventu , ktory sama zorganizujesz. zrobi to za darmi i z czystej przyjemnosci oraz sympatii do naszego miasta. sama powiedzialas -Reszelkowo, wlasnie. jak nic sie nie dzieje to wszystkim zle ze nic sie nie dzieje, jak ktos cos robi to tez zle bo napewno cos z tego ma. dlaczego nie zabierzesz glosu w sprawie przenoszenia imprez z rynku na parking samochodowy, dlaczego nie udzielisz sie w tamtej dyskusji gdzie eidentynym problemem jest wygananianie wszelkiego rodzaju inicjatywy z naszego pieknego rynku, ktory jest jedna z niewilu atrakcji przyciagajacych turystow z ktorych mamy dochody. zal ci d..e sciska, ze ktos wpadl na pomysl aby akcentem do odsloniecia wizerunku JPII w tak zacny dzien byly jeszcze przyslowiowe "papieskie kremowki" dlaczego sama nie wpadlas na ten pomysl wystawiajac stragan ze swoimi wypiekami, napewno mialabys popyt.

pałka 2011-05-06 10:14:01


21.

Ja sobie myślę,że te wyższe to chyba wyższe podstawowe( 8-klasowe w Ośrodku Szkolno- Wychowawczym).Poziom intelekualny kocurka poniżej normy.Kicurek nie zmieniaj płci.

anna 2011-05-06 10:32:58


22.

Och te małe miasteczka.Nie jestem rodowitą reszlanką,ale już tu parę lat mieszkam. Pomyślmy-inne miasto inny radny- kupujcie u iksińskiego,no i jak to wygląda? P.radną przepraszam za te insynuacje. Moja wina,taka ludzka natura,jak coś zrobił,to nie za darmo.Pałka,a do kogo Ty masz pretensje o te przeniesienie imprez.To własnie nasi Radni podjęli taką uchwałę.Jak dla mnie super sprawa.Nie wiem gdzie mieszkasz,ale w końcu nikt mi nie naszczy w korytarzu,zero śmieci,butelek,rzygowin,prezerwatyw. Basta.A do Ani luzniej,kochana, bardzo dobrze czuję się w swojej babskiej skórze,z cyckami mi do twarzy.Smutne jest to,że masz coś do dzieci z ośrodka. Pewnie czujesz się lepsza,bo co,bo Bóg Cię nie pokarał,przyjdzie czas na Ciebie.

kicurek 2011-05-07 06:21:09


23.

Panią radną powinnaś przeprosić osoboście z kwiatami. Nie tylko za insynuacje, ale takze za chamskie przytyki odnosnie jej postury. Nie godzi sie oceniac czlowieka w taki sposob. wstydz sie, ja osobiscie zapadlbym sie pod ziemie

pałka 2011-05-07 07:42:53


24.

Nie do dzieci,a do Ciebie.Ośrodek bowiem kształci osoby upośledzone w rozwoju.Po wypowiedziach ,twierdzę,iż brakuje ci logicznego myślenia.Być może właśnie masz problem. Popatrz w lustro jak ty wyglądasz.Człowiek wykształcony nie używa słów, jak naszczy ,ewentualnie nasika,oda mocz.Nie cycki,a piersi.Tak może pisać tylko prostak, o niewielkim wykształceniu,czego widać Ci brakuje. Co do imprez nie przesadzaj,tylko powinny być w RYNKU,to klimat Reszla,jedyny ,niepowtarzalny.Natomiast mieszkańcy mają pozamykane korytarze w większości, do czego zachęcam też innych.Natomiast miasto,za każdym razem stawia przenośne toalety,więc bzdury wypisujesz.Z tego co wiem ,to właśnie decyzja była podjęta przez samego Burmistrza.Proszę kicurku nie wypowiadaj się więcej ,bo naprawdę się tylko ośmieszasz.

anna 2011-05-07 10:13:05


25.

Nie mam nic przeciwko kremówkom,nie mam nic przeciwko reklamie.W sumie pomysł bardzo dobry,ciekawy a nawet potrzebny. Jakoś ociepla nam pamięć o Ojcu ¦więtym. Ale jest jedno ;ale;od reklam jest inne miejsce,no i oczywiście element moralny-osoba na szczycie władzy powinna unikać takich dwuznacznych skojażeń.Skierowanie treści reklamy w jeden punkt było niepotrzebne i nieetyczne tylko i wyłącznie ze względu na status osoby tego dokonującej.Niestety demokracja czasem wymaga pohamowania się w prywatności i osobistych sympatiach.Do wszystkiego trzeba dorosnąć.A ;mali; ludzie z małymi rozumkami, no cóż.........

mikołaj 2011-05-07 12:22:00


26.

Widzę ,że wiele osób nie zna tematu i probuje sztucznie rozdmuchać sprawę.Być może z zazdrości,że sami nic nie zrobili.Doszukują się rzeczy, które nie miały miejsca.Uważam ,że nie jest ważne przeżycie tego dnia ,tylko czepianie bez sensu.Gdyby radni właśnie interesowali się nami i pomagali w reklamach naszych poczynań, to może byłoby lepiej.Ta Pani nie podpisała się jako radna tylko swoim imieniem i nazwiskiem i nie reklamowała nikogo tylko kremówki,które były jednym z elementów proponowanych obchodów Beatyfikacji w Reszlu.Do tego ma prawo. W swoim artykule na stronie Reszla też wymieniła osoby ,które przyczyniły się do realizacji tego przedsięwzięcia.Czy też reklamowała jako radna?Opanujcie się bo to o WAS świadczy.Ludzie w Reszlu śmieją się z tych głupich wpisów.Teraz właśnie robicie pozytwną reklame radnej. Mikołaju chcesz błyszczeć to pisz poprawnie:SKOJARZENIA przez rz.

aaa 2011-05-07 13:19:29


Komentarz

wróć do tematów forum

Bramy Automatyczne: Innowacje i Wszechstronność w Nowoczesnych Systemach Dostępu

Bramy automatyczne stały się nieodłącznym elementem nowoczesnej architektury, oferując nie tylko zwiększone bezpieczeństwo i wygodę, ale także wpisując się w estetyczne i funkcjonalne wymogi współczesnych budynków. Wykorzystanie zaawansowanych technologii w bramach automatycznych zmienia tradycyjne podejście do zarządzania dostępem, czyniąc je bardziej efektywnym, bezpiecznym i dostosowanym do indywidualnych potrzeb użytkowników.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble