wróć do tematów forum

sport upadnie

Komentarz

fido 29-12-2010 godz 21:41

będzie fatalnie jak na stanowisko Pana Jarosława Pieniaka(gratulacje!!! i powodzenia) będzie wybrana nieodpowiednia osoba a wisi to w powietrzu naprawdę zastanówcie się trzy razy zanim podejmiecie decyzję!!!!1

1.

I mam taką nadzieję, bo cały czas w Reszlu tylko na sport kasa idzie.

2010-12-29 23:58:47


2.

rozsądny to ty nie jesteś i pewnie paralityk pozdro

tyt 2010-12-30 08:57:02


3.

Do Rozsądny nie wiem czy zauważyłeś ale aktualnie sport to jedyna promocja Reszla w powiecie, województwie i kraju więc pieniądze muszą iść na ten cel.

ktostam 2010-12-30 10:49:14


4.

No nietylko sport powinno się dofinasowywać i za taka kasę,może warto też w inne rzeczy inwestować,a jeżeli już w sport to może nareszcie masowy biegi,gry i zabawy dla mas, a nie tylko dla wybranych.Niech korzystają też inni.Do tej pory to promuje się tylko piłkę ręczną i nożną.Przecież inne dyspypliny też są.Sport to ruch może zasposorować instruktorów tańca towarzyskiego ,hip-hopu,czy innych rodzajów.Rozwijało się też kolarstwo teraz już tego nie ma,a może warto do tego powrócić.Może nowy koordynator zwróci na to uwagę.

ika 2010-12-30 14:15:41


5.

Inne dyscypliny są, ale potrzebni są też chętni. :) Promuje się tylko piłkę ręczną i nożną? Bo jest największe zainteresowanie tym, największe sukcesy. To normalne. Trzeba się cieszyć, że takie małe miasteczko jest znane w zasięgu ogólnopolskim. Właśnie dzięki tym osobom, które chcą coś robić i tym, które im to umożliwiają. Oczywiście można ogłosić sekcje tańca, kolarstwo, ale zobaczmy ile chętnych się znajdzie. Była już w Reszlu pewna działalność ucząca tańca breakdance. I co? Widocznie nie było większego zainteresowania na dłuższy czas skoro nic już o tym nie słychać. A o piłce ręcznej i nożnej cały czas jest głośno, bo jest to bardzo popularne i jest co raz więcej zainteresowanych. :) Mam nadzieję, że Reszel będzie się rozwijał nadal. :)

:) 2010-12-30 22:33:36


6.

Wymyślono już dawno taką instytucje jak MOSiR(Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji) który działa w wielu miastach mniejszych i większych bo zostało stworzone by promować organizować sponsorować rozwijać..Więc można spróbować zastąpić MOK MOSiRem zatrudnić ludzi którzy tak mądrze prawią co by nie zrobili dla Reszla i sportu niech się wykażą (tu pomysł dla obecnych władz).

pia 2010-12-31 08:30:00


7.

proponuje utworzenie drużyny siatkówki. mogę pomóc i sie tym zająć

darek 2010-12-31 11:36:41


8.

@Darek: każdy Twój post to proponuję to, proponuję tamto, skoro twierdzisz, że możesz się zająć, zajmij się idĽ do odpowiednich osób, załatw salę, ogłoś nabór, może coś się uda :)

4String 2010-12-31 13:13:05


9.

Piłkę się dofinasowuje natomiast taniec breakdance nie .Rodzice musieli sami płacić,to może niech inni też płacą,był taniec irlandzki, ale to tylko z w ramach projektów jak też hip-hop.Jakby zatrudnić nauczycieli to może ten sportowy nawyk trwałby do dziś.Co z biegami mamy przecież maratonczyków czy ktoś im pomaga,inwestuje ich,czy nie można zrobić sekcji biegaczy?Tez mają osiągnięcia ogólnopolskie.

ika 2010-12-31 13:44:46


10.

Wraz z biegaczami w tamtym roku zorganizowaliśmy wspólny bieg mieszkańców, pod hasłem Reszel Biega. Efekt? Na spotkanie przyszli niemal wyłącznie chlopcy kopiący piłkę w Orlętach. Projekty taneczne młodzieży podobnie, nie cieszyły się zainteresowaniem. Ja jestem zdania, że jeśli tylko mam na coś ochotę to próbuję to stworzyć i jakoś nigdy nie spotkałem się z przeszkodami w GASiSie. Gmina nie ma pieniędzy na stałe posady dla instruktorów, ale jeśli pokaże się fajny pomysł to z pewnością pomoże. Tylko trzeba chcieć coś robić zamiast żalić się na forum.

solid_strikes_again 2010-12-31 14:09:06


11.

A co do tego, że piłkę się dofinansowuje, a taniec nie takie małe sprostowanie. Nie raz i nie dwa rodzice z własnych pieniędzy musieli dawać po to, aby ich dziecko mogło uczestniczyć w turniejach, osoby grające dawały wlasne pieniądze na stroje. Tak właśnie było. Teraz na szczęście jest już lepiej i coraz cześciej można powalczyć o jakieś dofinansowanie, ale żeby to zrobić też trzeba się nieĽle nagimnastykować. :)

:) 2011-01-05 23:06:05


Komentarz

wróć do tematów forum

Czytanie na Polanie

Międzynarodowa Akcja Czytanie na Polanie - projekt czytelniczy w ramach kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom" Zespół Szkolno – Przedszkolny w Reszlu bierze udział w Akcji Czytanie na Polanie.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble