wróć do tematów forum

stroj urzednika

Komentarz

xxxx 16-05-2010 godz 09:45

wiem ze licza sie kompetencje a nie ubior ale taka miniowka i taki rozporek po sam tylek u pracownicy urzedu to duza przesada

1.

rowniez uwazam ze stroj urzednika to wizytowka firmy.pracuje w banku i mam stroj sluzbowy, ktory zakupila firma i wszyscy pracownicy maja te same ubrania.wyglada to ladnie i schludnie

kasia44 2010-05-16 11:45:51


2.

a co pani starsza zgorszona bo zazdrości?

miecio 2010-05-16 19:53:21


3.

wydaje mi sie ze rzeczywiscie czasami mlode pracwnice zapominaja jakie sprawuja stanowisko-urzednicze a mini to faktycznie do biura to glupio. pewnie i ladnie ta pani wygladala ale ladnie to bym mogla powiedziec ze wyglada tak na dyskotece a w pracy to wyglada fatalnie... ja chyba wiem ktora to osoba, widzialam.jesli myslimy o tej samej osobie to rzeczywscie spodnica mini i rozporek tez wielki. ale to juz sprawa tej osoby, skoro sie nie wstydzi tak ubierac...jej problem.kiedys bedzie sie z tego smiala ze tak sie ubierala no i w tym wieku

jacykow 2010-05-16 21:40:24


4.

a moim zdaniem to się baby nie macie czym zajmować. Chyba wychylanie za oknem już nie starcza skoro już nawet ubranie komentujecie! jak dla mnie to i w worku może być ubrana byle by kompetentna była, a ładne nogi chyba nie podlegają pod kodeks karny heheheh

on27 2010-05-17 17:44:11


5.

a moim zdaniem to się baby nie macie czym zajmować. Chyba wychylanie za oknem już nie starcza skoro już nawet ubranie komentujecie! jak dla mnie to i w worku może być ubrana byle by kompetentna była, a ładne nogi chyba nie podlegają pod kodeks karny heheheh

on27 2010-05-17 17:45:05


6.

a w ogóle czego dotyczy temat CZY STROJU URZĘDNIKA czy jakiejś Pani, bo to dwie różne rzeczy.Obrażać kogoś a komentować ogólnie przyjęte standardy ubioru urzędnika

nik 2010-05-18 09:42:23


7.

Liczą się tylko kompetencje. Ale gdy za tym idą ładne nogi (a są)to wszystko jest OK. Lepszy śliczny i kompetentny urzędnik ,niż brzydki i gburowaty.

jarek 2010-05-21 09:19:48


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble