wróć do tematów forum

strona Reszla na facebook

Komentarz

solid_strikes_again 29-04-2011 godz 15:58

Czy Reszel posiada oficjalną stronę na portalu facebook?

1.

Przecież widać na stornie Reszla ,że tak...

aaa 2011-04-29 21:11:17


2.

Ale czy to jest strona oficjalna? Bo jak zwykle pomija się tam Orlęta, pomimo że także mamy profil na FB, a nasze strony odwiedzają kibice z innych klubów. Nie mówiąc już o materiałach wideo czy fotorelacjach. Ktoś bierze pieniądze za prowadzenie strony, a tymczasem na OFICJALNEJ witrynie miasta o Orlętach nie ma żadnej wzmianki, podobnie jak linku do stron klubowych. A teraz z profilem na FB tak samo, lubi firmy jak Rema czy Specnet, ale już drużyny z miasta nie. To się robi nudne. Czy naprawdę kibice muszą zainterweniować u Burmistrza by to zmienić? Dodam, że obchodzimy w tym roku 50-lecie istnienia. Doceńmy ludzi, którzy Orlętami żyją od lat.

chruscik 2011-04-30 00:26:39


3.

Andrzeju, właściciel strony Orląt swego czasu wyraĽnie nie życzył sobie linkowania, czy też pobierania materiałów z tamtej strony. A czy kiedykolwiek Twój materiał nie został opublikowany na stronie Reszla? Jeśli masz życzenie, to zapraszam do publikowania informacji o Orlętach. O swoich osiągnięciach pisują głównie sami zainteresowani. N.p. o sukcesach naszych piłkarek ręcznych piszą ich trenerzy i nie oczekują aby ktoś inny za nich to zrobił. Nie roszczą pretensji na forum, że o nich się nie pisze. Nawiązując do tematu głównego - jak rozumiesz pojęcie "oficjalna strona na portalu facebook"? Ja zaobserwowałem co najmniej 4 wydania, podobnie jak tych poza facebookiem. Strona Reszla, którą prowadzę od 13 lat, pełni funkcję oficjalnej, choć tak naprawdę jest stroną społecznościową, bo w tej chwili zarejestrowanych jest 147 autorów, w tym i "Chruścik". Posiada ona również swojego odpowiednika na Facebook pod nazwą "Reszel-miasteczko-na-Warmii/186513208034265". A czy profil na FB jest oficjalny - nie odpowiem na to pytanie. Odpowiem natomiast dlaczego na profilu FB są: Specnet - chyba oczywiste (do tego m.in. służy facebook), Rema - bo współpracuje ze Specnet, Wolna TV - bo współpracuje ze stroną Reszel, Tylko muzyka - bo inny administrator profilu FB po prostu to lubi. Przyłącz się, poprowadĽ dział Orląt, wstawisz informację, że ich lubisz i po sprawie. Ja bynajmniej nie czuję się upoważniony. Pozdrawiam.

SpecNET 2011-04-30 01:09:37


4.

Beatyfikować Orlęta

szcze_pan 2011-04-30 01:24:19


5.

SpecNET napisał "Andrzeju, właściciel strony Orląt swego czasu wyraĽnie nie życzył sobie linkowania, czy też pobierania materiałów z tamtej strony." Pierwszy raz sie z czyms takiem spotykam, aby wlasciciel strony nie chcial jej popularyzowac :D dziwne.... ale juz malo co mnie zaskoczy, powoli to sie przyzwyczajam - impreza na parkingu samochodowym..... zakaz popularyzacji strony... ech...

dozynki dla rolnikow 2011-04-30 08:36:00


6.

Mimo braku zgody właściciela strony Orląt szedłem na stronę klubu,( mam nadzieję, że to nie jest karalne). Przeczytałem wpisy na forum i muszę przyznać, że ta lektura nastraja pesymistycznie. Brak kibiców, brak zawodników,brak pieniędzy, brak, brak, brak. Tylko wspomnień z minionych lat sławy pod dostatkiem. ...a na marginesie: szukałem tam też linka do reszelskiej strony... i co, i nic , brak.

szcze_pan 2011-04-30 09:17:56


7.

Brawo Szczepan właśnie dobre spostrzeżenie.Czym się tu chwalić,sława Orląt dawno minęła.Chruścik zawsze ma do wszystkich pretensje,co to za człowiek chyba ma z 80 lat....chociaż znam takich co są w lepszej kondycji psychiczneji mają prawie 90.

anka 2011-04-30 10:06:09


8.

Panie Adminie, wiemy doskonale, dlaczego nie chciał Pan umieścić linku na stronie, tak wiec tłumaczenie się tym, że ktoś nie chciał mija się z prawdą. A o profil Facebook zapytałem, ponieważ pozwala to wykorzystać pewne funkcjonalności googla np. I, podobnie jak Pan, nie wiem jak to wygląda w praktyce. Zapraszam więc na stronę Orląt, możemy wymienić się buttonami, a także śmiało może Pan wykorzystywać zamieszczane tam materiały. Zwłaszcza w momencie święta klubu. @Szczepan - ZnajdĽ w naszym mieście drugie takie wydarzenie, które co dwa tygodnie ściąga na stadion 150-200 osób. Nie masz pojęcia ile osób nadal żyje Orlętami. @Anka - Mam 72 lata, ale możliwe, że wyglądam na 80. A ze swoimi pretensjami daleko mi do dużej części użytkowników tego forum.

chruscik 2011-04-30 10:18:08


9.

Jeżeli 150-200osób,to Orlęta zarabiają 800 zł co 2 tygodnie... to po co ich finasować.Niech się sami utrzymują z kobiców.

aaa 2011-05-01 15:35:49


10.

Podejrzewam że wczoraj na meczu nawet setki ludzi nie było...Mecz totalna porażka,aż serce boli,że doczekaliśmy takiej mizeri.

patriot 2011-05-01 16:30:48


11.

Patriot po czym wnosisz liczbę widzów niestety niektórzy z rożnych powodów nie mogą być na meczu ale jeżeli spojrzysz czasami na jedną ze stron RKS-u to przez ostatnie 10 mc-y dziennie tę stronę odwiedza 320 osób i dzięki niektórym osobom ( szczególne podziękowania PANU ADAMOWI T. oraz Andrzejowi L.)możemy oglądać mecze naszego zespołu. Dumą Warmii jest ? .......

xdzix 2011-05-02 06:21:53


12.

Xdzix,wnoszę po tym,że byłem na meczu i było wyjątkowo mało ludzi...Pracę Panów Adama i Andrzeja doceniam podobnie jak Ty.

patriot 2011-05-02 07:28:05


13.

Patriot, frekwencja na stadionie może nie powalała, ale jest masa starszych ludzi, którzy żyją tym do dziś. I warto o nich pamiętać, bo oni podchodzą do tego emocjonalnie. Czasy dla piłki ciężkie, ale dobrze, że jest grono pasjonatów, którzy chcą coś zrobić, by to poprawić. Chodzisz na mecze więc wiesz pewnie o czym mówię. Czas III ligi to jednak przeszłość i już tak nie będzie, chociażby ze względów finansowych. Ale popatrz kilka lat wstecz, kilku chłopakom udało się dzięki Orlętom zaistnieć w piłce. Trenuje sporo młodzieży, a to lepsze niż komputer. Doceńmy to, bo w każdym dużym mieście za wysłanie dziecka na trening do wyszkolonych instruktorów trzeba płacić. Pozdrawiam

chruscik 2011-05-02 21:06:33


14.

Ty Drogi Adnrzeju najlepiej tu nie wchodz, jesli zamierzasz krasc artykuły :) I tylko troszeczke je tuningowac :)

Shadowsun 2011-05-05 20:22:27


Komentarz

wróć do tematów forum

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble