Andrew 06-03-2014 godz 21:33
Z racji obowiązków służbowych często przejeżdżam przez Siemki. Koło Paproty latają folie, jakieś reklamówki, worki pozaczepiane na drucie kolczastym, śmieci, obejście to SYF KIŁA I MOGIŁA Z KAŻDEJ STRONY!!!!!!!!!!!!!!!! I TEN GNÓJ NA DRODZE!!!!!!!!!!!!!!! WE¬CIE SIĘ ZA NICH, NIECH POSPRZˇTAJˇ W KOŃCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.
Wszędzie trzeba posprzątać, ludzie lubią swój smrodek i przypuszczam, ze nic się nie da zrobić.....W siemkach nie znam, ale u nas to samo- kupa złomu na podwórku od 30 lat???!!!!zgroza.
arni 2014-03-20 22:30:09
16 kwietnia 2025 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbył się konkurs pod patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego oraz Wydziału Nauk Medycznych UWM „Uruchom serce bliźniemu”. Kolejna edycja konkursu była częścią projektu, który zainicjował dr nauk med. Rakesh Jalali, jest on pierwszym w Polsce projektem edukacyjnym upowszechniającym udzielanie pierwszej pomocy.
wiecej...Reklama