wróć do tematów forum

szkoła na Podzamczu

Komentarz

maria 12-11-2011 godz 13:15

Dobra wiadomość dla mieszkańców miasta,budynki po szkole drzewnej zostały kupione przez dużą sieć hoteli w Polsce,będziemy mieli 4 gwiazdkowy hotel,będzie praca.

1.

Z skąd masz takie info?

Adam 2011-11-12 14:46:57


2.

To znowu będzie kolejna Hotelowa.Tylko wydaje mi się to na podpuchę.Jeżeli starostwo to sprzed, to pieniądze powinny trafić na inwestycje w Reszlu.Potrzebne są chodniki,naprawa ulic,oraz dokończenie garaży dla Straży.Starosta powinien się wykazać teraz w stosunku do mieszkańców Reszla.

janko 2011-11-12 14:57:42


3.

Starosta sprzedał też gospodarstwo po rolniczaku za 4 mln zł. Czy te pieniądze wrócą do Reszla? Co za polityka, co za prawo. Zabierają biednym i dają bogatym.

sołtys 2011-11-12 16:07:24


4.

Ha ha, chyba sieć burdeli. No sporo osób dostanie prace.

izka 2011-11-12 19:09:30


5.

Może jestem w błędzie ,ale wydaje mi się ,że budynki po szkole drzewnej nie są własnością starostwa tylko Jezuitów. Jeżeli zaś chodzi o traktowanie Reszla po macoszemu przez starostę - pole do popisu dla burmistrza i Rady . Szanowni Państwo ,nie jesteśmy gorsi od kętrzyńskiej "metropolii",czas wreszcie sprzeciwić się praktykom tego pana .

RESZELANKA 2011-11-14 16:47:17


Komentarz

wróć do tematów forum

Zbliża się czas na roczne rozliczenie składki zdrowotnej

Do 20 maja część płatników składek musi przekazać do ZUS rozliczenie składki zdrowotnej za 2023 rok. Jeśli rozliczenie wykaże nadpłatę, to płatnikowi będzie przysługiwał jej zwrot. Warunkiem jest, aby nie miał zaległości w opłacaniu składek ani nienależnie pobranych świadczeń z ubezpieczeń społecznych.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble