kosik 25-09-2013 godz 06:54
kto wie gdzie przyjmują w reszlu do pracy ?
1.
tylko nie lukrecja , bo bedziesz dymał za darmo i nasłuchasz się obelg.
2013-09-25 13:53:03
2.
U brata
praca 2013-09-26 06:36:01
3.
a brat roboty szuka
goska 2013-09-27 08:21:57
4.
stary uciekaj stad jak najszybciej a nie pracy szukasz
pracownik 2013-10-01 11:09:13
5.
gdzie ma uciekać? na koniec świata? tu jest koniec świata
katka 2013-10-03 15:17:23
6.
gdzie ma uciekać? na koniec świata? tu jest koniec świata
katka 2013-10-03 15:17:31
7.
A może na stolarni?
bbbb 2013-10-21 01:35:08

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama