wróć do tematów forum

słoneczko

Komentarz

zainteresowany 25-01-2018 godz 17:08

Bardzo proszę o opinię na temat przedszkola Sloneczko

1.

Jezeli dziecko posylasz do Sloneczka z wygody lub chcesz zeby dziecko mialo kontakt z innymi dziecmi to tego nie rob. Jezeli pracujesz i nie masz opieki do dziecka to niestety nie masz wyjscia. Nie chce nikogo oczerniac i obrzucac blotem ale jak dla mnie to slaba opieka, zbyt duzo dzieci a za male sale. Co prawda moje dziecko bylo w Sloneczku 3 lata temu ( 1 miesiac bo zal mi bylo dziecka, niedopilnowanego, malo zainteresowane panie byly zeby dziecko dobrze sie czulo, nie chodzilo obsmarkane i dobrze ubrane na dworzu itp. )

Ewka 2018-01-25 19:52:46


2.

Ja tam wspominam dobrze, tyle że to było już ponad 15 lat temu :D

Jojo 2018-01-26 10:35:47


3.

Super opieka, dzieci bardzo duzo sie uczą i mają możliwość brać udział w dużej ilości dodatkowych zajęć. Świetne przygotowanie do szkoły. Jedno moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola a drugie bez wahania oddam pod opiekę Pań juz w najbliższym czasie.

Padre 2018-01-29 10:56:09


4.

Ja również jestem bardzo zadowolona . Moje dziecko bardzo dobrze czuje sie w tym przedszkolu. Zawsze było przebrane i zaopiekowane. Nigdzie nie jest idealnie ale panie bardzo się starają i wkładają cale serce w swoja prace. Spokojnie mogę zostawić dziecko rano i jechać do pracy.

2018-01-29 22:35:34


5.

Ja też swoje dzieci miałam w Słoneczku kilka lat temu i złego słowa nie powiem.

nastka 2018-02-07 13:43:55


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble