wróć do tematów forum

trawa na korcie;]

Komentarz

Electronic XD 20-06-2009 godz 23:11

mam takie pytanko, czy można zrobić coś z tą nieszczęsną trawą na kortach tenisowych?? A głównie chodzi mi o to, czy można ją zlikwidować;)

1.

Pewnie można, tylko funduszy brak.

szymas 2009-06-20 23:06:00


2.

A do kogo masz to pytanko? Równie dobrze możnaby tu napisać: "Mam pytanko - dlaczego u Kowalskiego na podwórku rośnie trawa?"

Sancho 2009-06-21 18:08:07


3.

Ale Ty Sancho tryskasz inteligencja... A trawa na korcie moim zdaniem powinna zainteresowac sie gmina.. Owszem kort należy do szkoły ale Miasto Reszel powinno dbac o rozrywki dla swoich mieszkańców i postawic z robót inerwencyjnych dwóch ludzi żeby tą trawe powyrywali i zrobili porzadek, szkoła napewno by sie zgodziła

matyja 2009-06-22 15:49:42


4.

Korty to niekończąca się opowieść... szkoła chce płatnych kortów - ok, płace, ale chcę przyjśc i mieś przygotowany plac. A w takim stanie, w jakim one są korty powinny być bezpłatne dla każdego. Większy ruch na nich wyjdzie na dobre - zniknie trawa, a gracze o nie zadbają. Ale dyrekcja jest widocznie nieugięta.

solid_strikes_again 2009-06-22 16:21:29


5.

Matyja, uwagi o mojej inteligencji zostaw dla siebie. Pisz na temat. Czy Ty Matyja chciałbyś aby ludzie z robót interwencyjnych robili porządek na Twoim podwórku? Co ma gmina do kortów szkolnych? Szkoły ponadgimnazjalne znajdują się na terenie, którym włada Starosta. I wracając do tematu - do kogo to pytanie na tym forum - czyżby do starosty?

Sancho 2009-06-22 19:42:03


6.

w pupach się poprzewracało... Anglicy od stuleci zabiegają żeby trawa chciała rosnąć na kortach a u nas zawsze pod prąd...

kilo 2009-06-22 21:33:52


7.

No "niby " nie ma nic, ale jeżeli gminy nei stac na wybudowanie kortów, a takie znajdują sie na jej terenie to mogłaby pomóc w ich uporządkowaniu. I myśle ze wszyscy byliby zadowoleni,np. mieszkańcy a szkoła też nie byłaby z tego powodu smutna;]

matyja 2009-06-23 11:47:45


8.

Chodzi mi tylko o to że jeżeli już nikt nie chce się tym zająć, to czy można zrobić coś z tym na własną rękę. A pytanie było zadane np. do Sancho i ludzi zainteresowanych.

Electronic XD 2009-06-23 17:12:21


9.

Nie wydaje mi się, żeby można było zrobić coś na własna rękę. Nikomu nie zależy na tych kortach z wyjątkiem kilku zainteresowanych graczy. Pryncypałom, jak widać, zależy najmniej. Stara gwardia reszelskich tenisistów została skutecznie przepędzona. A szkoda, po plac jest doskonały i mógłby służyć mieszkańcom i nie tylko. Może więcej młodzieży zapisałoby się do tej szkoły, może byłaby to jedna z ofert turystycznych naszego miasta?

Sancho 2009-06-23 17:57:35


Komentarz

wróć do tematów forum

Szkolenie klasa czwartych, przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową

17kwietnia 2024r.zorganizowano w budynku szkoły przy ulicy Chrobrego 5A, szkolenie skierowane do uczniów klasIVprzygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble