wróć do tematów forum

warmiak

Komentarz

M08w40 02-11-2020 godz 23:00

To Ty Halina powinnaś się wynieść z Reszla. Dziadostwo ze wschodu. przyjechaliście do Reszla i pierwszy raz zobaczyliście murowane domy.My Warmiacy nie chcemy tu takich. Chcesz porozmawiać ze mną. o historii ? No to do tego trzeba mieć jakieś wykształcenie i pojęcie.Tak, pochodzę z Reszla,urodzony w Reszlu i wychowałem się w rodzinie warmińskiej. Warmiacy to nie hitlerowcy, to rdzenna ludność tych terenów. No niestety, trzeba się uczyć, a nie brać 500+ za nieróbstwo.

1.

Gdybyś naprawdę był Warmińskiej to byś nie szczekał na Kościół,wiarę i ojczyznę ty jesteś folksdojcz chcący wprowadzić swoje żałosne zasady czerwonej zarazy,chęci mordu i władzy dla siebie i swoich pobratymców.Daliście popis swojej chuci,wulgarności i kultury rodem z ruskiej onucy.Warmiak nie burzy,Warmiak buduje a wy w Reszlu rozwaliliście wszystko co zbudowali Warmiacy tak więc kłamstwo ma krótkie nóżki a ja jestem wnuczką niezłomnego i tak będę was traktować jak wy nas więc twoje wycie jest śmieszne.

Halina 2020-11-03 09:24:14


2.

Którego niezłomnego? Któregoś z tych, co wyrzynali ludność cywilną na Kresach?

no-one 2020-11-03 14:34:11


3.

Jeżeli piszesz 'niezłomnego' vel 'wyklętego' to pochwal się dziadkiem. Obecna władza będzie Cię odznaczała, zapraszała na akademie,mieszkanie nowe albo wyremontują, może dostaniesz rentę specjalną, order i nowy z granitu pomnik dla dziadka, odciążysz kasę opieki. Tyle dobra na Ciebie czeka. Ps. Bym zapomniał, ja tych żołnierzy nazywam 'przeklętymi'.

... 2020-11-03 15:42:14


4.

Mirek Korsze to nie Reszel.

Krycha 2020-11-04 18:45:33


5.

Krycha, Wiesz, że obecnie istnieje coś takiego jak RODO ? Nawet na forum. Poczytaj.

M08w40 2020-11-05 16:11:22


Komentarz

wróć do tematów forum

Podłogi we wnętrzach. Jakie materiały i wzory wybrać do swojego domu?

Podłoga stanowi fundament każdego wnętrza, zarówno dosłownie, jak i w przenośni. To ona determinuje charakter pomieszczenia, wpływa na jego estetykę i funkcjonalność. Wybór odpowiedniej podłogi to decyzja, która będzie towarzyszyć nam przez lata, dlatego warto poświęcić jej odpowiednio dużo uwagi. Podłoga może optycznie powiększyć przestrzeń, dodać jej ciepła lub chłodu, a także podkreślić wybrany styl aranżacji. Nie bez znaczenia jest również komfort użytkowania oraz wpływ na zdrowie domowników, szczególnie jeśli w domu są alergicy lub małe dzieci.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble