wróć do tematów forum

wolność słowa

Komentarz

maniek 28-05-2009 godz 19:29

Nie uważacie że coś dziwnego się dzieje na forum reszla. Znikają tematy rozmów, ciekawe dlaczego?

1.

to pewnie operacja Hasbara.

chri$moneymaker 2009-05-28 20:50:21


2.

Np. które?

SpecNET 2009-05-28 23:25:30


3.

Może ktoś poczuł się urażony, może chce wnieść sprawę do prokuratury. Na tym forum było już to przerabiane. I w sumie się nie dziwię, skoro forumowicze opluwają wszystko i wszystkich wokół. Najlepszy przykład - parking przy ratuszu. Nic się nie działo - burmistrz zły bo nic nie robi. Zrobiono cos z myślą o turystach - burmistrz zły bo pijaństwo bo parkingi itp. Najlepiej się wyprowadzić do lasu.

solid_strikes_again 2009-05-28 23:40:40


4.

Po to jest FORUM ,aby wypowiadać swoje opinie .Jak już kiedyś pisałem ,reszelskie forum jest jednym z najgrzeczniejszych w Polsce .Na forum wypowiada się swoje sądy ,nie zawsze pozytywne ,ale chyba o to właśnie chodzi,prawda? A tu ciągle ktoś straszy odpowiedzialnością karną ,w rezultacie nic z tego nie wychodzi ,bo namierzyć komputer można ,trudniej udowodnić kto na nim pisał.

Stachu z Linowca 2009-05-29 09:08:18


5.

Bo jak wszędzie wywala się kubly brudów,to może pomomo cechy złośliwosci, wcale reszelacy nie są tacy żli.Naprzykład na stronie Korsze nie wejdzie żaden post, ktory by był przeciwko włascicielowi,a u nas są.Jak rozmowy są prowadzone w sposób nikomu nie ubliżający to są,a każdy ma prawo napisać i poprosic moderatora o wyrzucenie postów na jego temat.Tak jak ktoś chce pisać ,tak też ktoś usuwa,to idzie w obie strony.Czasami od osądów trzeba się powstrzymać,bo to też idzie w obie strony.Jak ja to mogę ,ale o mnie to już nie.

lina 2009-05-29 11:01:32


6.

Czy FORUM jest po to, aby wypowiadać na nim swoje opinie ? - NO PEWNIE, ŻE TAK. Czy na forum można wypowiadać swoje sądy, nie zawsze pozytywne ? - JAK NAJBARDZIEJ. Czy ktoś niesłusznie obsmarowany na FORUM ma prawo domagać się sankcji karnych dla sprawcy - OCZYWI¦CIE, ŻE TAK. Ależ to niektórych boli - nie można oskarżać sobie kogo się chce o co tylko nam się zamarzy - no ból po prostu. Niektórzy forumowicze nie odróżniają merytorycznej dyskusji na argumenty od wylewania na kogoś kubła pomyj. Można się spierać podając fakty i argumenty, natomiast nie można obrzucać rozmówcy obelgami, i ot tak sobie pomawiać o jakieś przestępstwa lub niegodziwe zachowanie. Jeżeli jednemu z drugim nie podoba się np. jakaś decyzja władz, to napisz człowiecze, czemu ci się nie podoba, ale nie możesz pisać, że na pewno ktoś z władz wziął za tą decyzję łapówkę bo wiadomo, że to są sami złodzieje. Niestety, taki właśnie styl pseudo-dyskusji prezentują niektórzy forumowicze - ale to świadczy tylko o kompletnym braku rzeczowych argumentów. Dlatego pojawia się taka żałość, że komputer w sieci można zidentyfikować, bo gdyby nie to, to dopiero by się pojechało po kim się da...

moba 2009-05-29 15:34:44


7.

Moba, slusznie! Nie kazdy potrafi prowadzic konstuktywna, rzeczowa rozmowe. Jak juz sie koncza argumenty, to zaczyna sie wyzywanie i obrazanie innych. PS. Sankcji karnych to raczej z postow nie wyciagniesz, predzej postepowanie cywilne mozna wszczac.

Sofer 2009-05-29 21:44:56


8.

Czuję się tłusty i rozlazły

. 2009-05-30 13:17:43


9.

Czuję się tłusty i rozlazły

. 2009-05-30 13:17:50


10.

z mysla o turystach moze jeszcze darmowe noclegi...a zmysla o reszelaniniach to co nic?

anecia 2009-06-16 19:01:59


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble