darek 07-10-2009 godz 08:16
słuchajcie jeżeli ktoś ma chęć jechać na mecz azs olsztyn w siatkówkę do wielunia to proszę się zgłaszać zobaczę ile jest chętnych wtedy podam numer tel do mnie. proszę o pytania. mecz jest 16 pażdzeirnika

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama