wróć do tematów forum

zapytanie o Biedronkę w Reszlu

Komentarz

RESZELANKA 26-06-2009 godz 20:04

Taką odpowiedĽ otrzymałam od dyrekcji JMD:Szanowna Pani, W imieniu Dyrekcji firmy Jeronimo Martins Dystrybucja pragnę podziękować za kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci sklepów Biedronka Zapewniam, że każdy sygnał ze strony naszych Klientów, a dotyczący działalności sklepów BIEDRONKA jest dla nas bardzo ważny i dokładnie analizowany przez kierownictwo firmy. W odpowiedzi na Pani zgłoszenie informuję, że Reszel to lokalizacja, która oczywiście leży w obszarze zainteresowań Firmy jako potencjalna lokalizacja zw. z ekspansją sklepów sieci Biedronka. Jednak plany zwiększania dostępu do sklepów naszej sieci dla wygody jak największej liczby Odbiorców, a realizacja projektów to nie są procesy krótkoterminowe, lecz wymagają dłuższej realizacji w czasie (m.in. z uwagi na procedury i terminy urzędowe oraz różnego rodzaju nieprzewidziane przypadki i nieoczekiwane, często niepożądane sytuacje). W związku z powyższym informuje, że jest nam niezmiernie miło otrzymywać takie zapytania i listy, gdyż jest to potwierdzenie słuszności misji całej Firmy oraz codziennego trudu i ciężkiej pracy wszystkich Pracowników JMD SA, a przede wszystkim przywiązania i zadowolenia Naszych Klientów, co daje nam ogromną satysfakcję. JMD SA na bieżąco podejmuje działania zmierzające do umożliwienia jak największej liczbie Naszych Klientów możliwie najkorzystniejszego dostępu do Naszych Biedronek. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu za zgłoszenie tej sprawy do Biura Obsługi Klienta. Pozwoli to na podwyższenie standardu świadczonych przez nas usług. Z poważaniem Biuro Obsługi Klienta

1.

Być może kiedyś....warto jeszcze z LIDLEM spróbować

wp 2009-06-26 21:18:00


2.

Kurcze przecież jakiś większy sklep typu biedronka oznacza bankructwo wszystkich mniejszych reszelskich sklepów . LUDZIE POMY¦LCIE !

Andrzej 2009-06-26 21:23:11


3.

a co mnie to obchodzi, chce kupowac taniej a nie, o mnie sie nikt nie martwi, kasy mi nikt nie da. dlaczego w innych miastach nie mysleli o malych sklepach i wyszli naprzeciw?

On 2009-06-26 22:10:12


4.

No i bardzo dobrze. Skoro tak zdzieraja z ludzi to niech bankrutuja.

ona131721 2009-06-27 08:33:34


5.

Bez przesady sklepy nie zbankrutują,bo kupcy mają się całkiem dobrze,zatrudniają po kilka osób(chwała im za to) co dowodzi że marże są duże..widać że prowadzą dostatnie życie(i bardzo dobrze,bo to efekt ich ciężkiej pracy),jednak klient nie wyrabia finansowo,dlatego ludzie są tak zdeterminowani na Biedronkę..Drodzy kupcy,wyciągnijcie rękę do klientów,ceny nie muszą być takie wysokie.

patriot 2009-06-27 10:28:38


6.

w nszym mieście jest pewnego rodzaju "klika" stworzona przez kupców i właścicieli małych sklepów. To oni najbardziej boją sie o własny interes w przypadku gdyby powstała "Biedronka" lub inny market. Wiadomo Reszel jest mały i każdy każdego zna i oni to wykorzystują tzn. mają układy i układziki z radnymi i dzięki temu nie powstanie żaden market w najbliższym czasie w Reszlu - kasa i władza sie liczy

stokrotka 2009-06-27 11:03:11


7.

Oooooooo! Widzę, że ktoś pod mój nick się podszywa. Nieładnie, nieładnie.

Andrzej 2009-06-27 13:17:37


8.

ciągle to samo...aż się słabo robi

obermufi 2009-06-27 18:38:00


9.

Obermufi chyba bardzo boisz się o własny biznes(albo kogoś z rodziny ) ,co ?

S.W.-P. 2009-06-27 19:01:41


10.

s.w.-p. twój argument też jest ograny do bólu.no i żałosny.wysil się trochę!

obermufi 2009-06-27 20:49:48


11.

tłumacząc z "korporacyjnego" na polski: nie planujemy w najbliższym czasie nic u was zbudować, to nie jest dla nas atrakcyjny rynek. I tyle :)

kilo 2009-06-27 21:02:46


13.

Ej, a może w takim razie, skoro pan biedronek "na bieżąco podejmuje działania zmierzające do umożliwienia jak największej liczbie Naszych Klientów możliwie najkorzystniejszego dostępu do Naszych Biedronek" zaproponujecie im, by udostępnili wam jakiś autoban do Korsz (czy Kętrzyna) i nazad za darmoszkę, by zrobić zakupy w biedronie... Mógłby sobie kursować dwa razy dziennie o określonych porach. W ten oto sposób pan biedron JMD mógłby się wykazać troską o klientów, a wy mielibyście bezpośredni dostęp do ichniejszego towaru. I co? Nie jest to gienialne?

ale ze mnie Belmondo 2009-06-28 17:14:24


14.

nobel za ten pomysł to mało

obermufi 2009-06-28 17:40:30


15.

¦mieszą mnie posty od tych niby bogatych klientów reszelskich sklepów broniących miejscowego rynku .Chcecie dorabiać reszelskich sklepikarzy kupując złej jakości towary ,to wasza sprawa.Inna rzecz ,że w Biedronce nikt wam na "krechę "nie da.

RESZELANKA 2009-06-28 20:06:36


16.

Obermufi ,twoje argumenty też są żałosne .Jak lew bronisz ojcowizny i masz do tego prawo ,ale nie narzucaj nikomu własnego "jedynie słusznego " zdania.

S.W.-P. 2009-06-28 20:20:09


17.

Wyloozuj Reszelanko, bo się za mocno nadmiesz i odfruniesz... ;P Mój pomysł jest jak najbardziej poważny. Uważam, że skoro firma deklaruje, że dba o klientów, że ją interesuje to, by klient miał blisko do sklepu, to uważam, że skoro nie można pobudować tu sklepu (żeby klientom dostęp ułatwić), to niech zorganizują komunikację. W dużych miastach do większych markietów (większych niż biedron) są darmowe autobusy. To by chyba w pewnien sposób usatysfakcjonowało przynajmniej część mieszkańców. Co do postów od "niby bogatych klientów" - nie mam powodów bronić kogokolwiek czy czegokolwiek. Po prostu za każdym razem zaliczam opad rąk i czegokolwiek, gdy słyszę, czego sobie państwo życzy (a samo palcem w bucie nie kiwnie). ŻAAAA-AAAAL. Tyle w temacie.

ale ze mnie Belmondo 2009-06-28 20:25:10


18.

BRECH Z WAS LUDZIE NA MAAXA :)

ferdek 2009-06-28 21:36:51


19.

ES WU PE jeśli będę za zniesieniem celibatu dla księży,to wg ciebie jestem księdzem?miałeś się trochę wysilić.

obermufi 2009-06-29 07:30:04


20.

OdpowiedĽ Jeronimo Martins jest dowodem na to, że firma ta nie ma w najbliższych planach budowy sklepu w Reszlu - co totalnie ośmiesza tych wszystkich, którzy przekonywali, że przyczyną braku Biedronki w Reszlu są jakieś tajemne spiski reszelskich kupców. Nie mam jednak złudzeń co do części zaciekłych bojowników o Biedronkę - dla nich odpowiedĽ zacytowana przez "maja182" będzie dowodem na to, że: A) "maja182" jest agentem reszelskich kupców, B) reszelscy kupcy mają swoje wpływy we władzach Jeronimo Martins.

moba 2009-06-29 08:07:51


21.

A wszystko jak zwykle przez Burmistrza... ;)

Namarie 2009-06-29 08:44:14


22.

to może wysłać pismo do Burmistrza by przeprowadził referendum w sprawie biedronki;) większość będzie za pewnie

fdgdf 2009-06-29 11:38:10


Komentarz

wróć do tematów forum

I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble