wróć do tematów forum

znów bez wody

Komentarz

Krest 15-04-2017 godz 08:18

Już tradycją jest ze jak święta to nie ma wody.co w tych wodociagach się dzieje.tyle tam mechanikow ale efektów nie widać.

1.

To prawda, byle usterka a zamykają wodę na całe miasto! Ilu tam mechaników? Pewnie sporo, tylko fachowców brak.

2017-04-15 12:56:18


2.

To skandal ,że nie ma wody.Są święta.Może łaskawie wodociągi podstawilyby beczkowóz z wodą na ul.Mazurską. wczoraj też był problem z wodą Jeśli wczoraj już był problem z wodą i było wiadomo że jest awaria To należałoby mieszkańców powiadomić jest internet można kartki rozwiesic . Kto rządzi wodociągami osoba która kompletnie się na tym nie zna może należałoby wymienić taką osobę.

Gość 2017-04-16 13:00:11


3.

Ludzie ale jesteście obrzydliwi ! pracownicy wodociągów to są też ludzie którzy mają święta tak jak ty jelopie. A skąd oni mieli wiedzieć że dziś będzie awaria. Powinniśmy być wdzięczni że pracownicy w ogóle jeszcze robią od godziny 4 rano. A ty pajacu siedzisz w domu i jakieś herezje wypisujesz . Jak byś był kumaty to byś sobie zorgsnizowal trochę wody i nie kręcił afery .

2017-04-16 13:33:55


4.

Nie będę dalej tego komentować,ile jadu jest w twojej odpowiedzi.Tak dla sprostowania to w sobotę już była awaria nie było wody,później była i znów jej nie było..To tym bardziej szanujmy innych.Każdy z nas pracuje i powinienem odpowiedzialnie podchodzić do swojej pracy.Wiele osób ma pracę w święta,a to nie oznacza że nie należy jej dobrze i odpowiedzialnie wykonywać.Wodą po południu już była.A tu chodziło tylko o małą informację w sobotę,że w niedzielę pierwszy dzień świąt na ul.mazurskiej ,kosciuszki wody nie będzie.Każdy ma prawo do oceny sytuacji,ale Ty nie masz prawa nikogo obrażać.Widać nie masz argumentów.A ja mam rację.Bardzo mi Ciebie szkoda,współczuję.

Gość 2017-04-17 23:58:32


5.

To mi Ciebie szkoda bo jesteś bezmozgiem człowieku jak byś chciał sie dowiedzieć konkretnej informacji o tej awaria to trzeba było zadzwonić pod numer alarmowy i byś wtedy wiedział że w sobotę kiedy nie było wody ledwie przez godzinę to była inna sprawa a tu nikt nie mógł tego przewidziec że w niedzielę pęknie rura wodociągową jak byś chciał wiedzieć to więcej ulic nie miało wody a ty jeden najważniejszy burak z ulicy mazurskiej czujesz się pokrzywdzony! Koszmar ! A ludzie robili naprawde co mogli i najszybciej jak sie da gdyz jak sie domyslasz tez chcieli z korzystać ze świat. Szacunek dla nich

2017-04-18 10:37:14


6.

Wracam rano w niedzielny poranek z pracy i nawet nie mogę się umyć. To jest jednak skandal!!! Brak informacji na ten temat powinien być karalny!

colo 2017-04-18 16:32:47


7.

Jestem ciekawa co by Ci dała jakaś ogłoszenie na tablicy ogłoszeń gdyż i tak byś go nie przeczytał A po drugie to wody też by nie przybyło abyś mógł się umyć.

2017-04-18 19:51:38


8.

tak czy inaczej wydaje mis sie ze jezeli jest awaria na ulicy rynek to chyba nie trzeba zamykac pol miasta albo komus jest tak wygodnie panie Dul albo jest pan osoba niekompetentna niestety ale to sie stalo praktyka szkoda ze nie ma juz pana Cwika szybko by pana przeprostowal.

jan 2017-04-18 21:49:43


9.

Krótkie info by wystarczyło. Bezradność porażająca

colo 2017-04-20 10:26:07


10.

To kogo obwiniacie za to że nie było informacji zwykłego pracownika fizycznego. Jest tam przecież Prezes , Wice Prezes , Sekretarka .... To chyba w ich gesti powinno być poinformowanie mieszkańców!

2017-04-20 15:03:52


11.

no raczej prezes nie jest od takich rzeczy od tego ma niestety kierownika ktory jest przy kazdej awari i to on zazwyczaj zamyka wode wystarczy wiedziec ktory kurek zakrecic a nie pokolei jak leci

ja 2017-04-20 17:20:32


12.

Jeśli w Reszlu jest tylu znawców i fachowców od zakrecania kurkow to przedsiębiorstwo z chęcią przyjmie na miejsce Dula takiego fachowca. A Pan Dul będzie mógł wtedy wypisywać takie bzdury !

Reszelak 2017-04-20 20:16:15


13.

ha ha krytyka boli co a moze zamiast tego warto pomyslec poprostu co sie robi jakos pare lat wstecz nie bylo takiego problemu ze przy jednej awarii zakrecane bylo pol miasta poprostu jak sie komus nie podoba myslenie podczas pracy i krytyka tego co robi niech zmieni prace albo sie wezmie za robote krytyka powinna mobilizowac a nie denerwowac bez przyczyny ludzie nie pisza

ja 2017-04-20 20:34:15


14.

Moje nazwisko Dul Dariusz jestem kierownikiem w Wielobranżowym Przedsiebiorstwie Komunalnym widzę ,że moje nazwisko od jakiegoś czasu jest obecne na forum ale mam taką zasadę ,że nie odpowiadam na zaczepki osobom które nie mają odwagi podpisać się pod własną wypowiedzią. A jeśli ktoś potrzebuje konkretnej informacji to zapraszam do firmy od godziny 7 do 15 i wtedy udzielę wyczerpującej informacji. Czekam na odważnych.

Darek 2017-04-20 20:59:50


15.

nie trzeba byc odwaznym zeby z panem rozmawiac panie Odwazny Dul takie jest prawo forum ze ludzie sie nie podpisuja i pan ani nikt inny tego nie zmieni od tego jest tez forum zeby poruszac takie tematy nikt nie musi do pana latac i sie pytac czemu byla awaria itd bo to nie pana przeciez wina ale wydaje mi sie ze do pana obawiazkow nalezy informowac ludzi o dluzszym przestoju w dostawie wody ktoregos razu wody niebylo ok 7 godzin uwaza pan ze to jest normalne ze zadnej informacji dla ludzi nie ma ludzie zdaja sobie sprawe z tego ze musicie to zrobic i nie wiecie ile to potrwa ale przy wiekszej awarii mozna przeciez dac jakas inf ewentualnie zabezpieczyc w jakis beczkowoz az takiej laski chyba nie robicie i o ile wiem to tez nie trzeba zakrecac pol miasta wystarczy troszke dobrej woli pana moze szlag nie trafia jak zakreca pan wode bo wczesniej sobie ja pan nabierze.

jan 2017-04-20 21:59:17


16.

JAN na pewno nikt nie zakreca tej wody dla Pana na złość tylko wymaga po prostu tego sytuacja proste i logiczne. Ale nie ty wiesz przecież lepiej! Trochę szacunku dla innych!

Cola 2017-04-21 11:20:11


17.

oczywiscie ze nikt nie zakreca specjalnie ale niestety bardzo dobrze znam system reszelskich rurociagow i wiem o czym mowie i doskonale wie pan kierownik o czym mowie

jan 2017-04-21 14:23:38


18.

Kobieto Przez 10 lat dużo się zmieniło !

Cola 2017-04-21 14:51:17


19.

To jest jakaś kpina a czy jak jest awaria sieci energetycznej to czy ktoś szanowna panią informuje ile nie będzie prądu?

2017-04-21 15:04:57


20.

nikt tu nie mowi o drobnych awariach tylko o tym ze staje sie norma zakrecanie wody na wiecej obszaru niz potrzeba czasy sie zmieniaja i jakies info mozna podac np na forum albo na jakiejs innej stronie tak jak wczesniej ktos wspomnial ze wody nie ma przez 7 godzin i przez te 7 godzin kierownik stoi i sie przyglada jak koparka kopie i szukaja przecieku moze tu a moze gdzie indziej wedlug niektorych to najlepiej pozamykac mordy i siedziec cicho nie te czasy od tego jest takze forum zeby ludzie nie tyle wylewali swoje zale ale przez to moze wreszcie ktos pomysli i o ludziach

ja 2017-04-21 15:29:16


21.

Jeżeli pani mąż był takim idealnym prezesem to dlaczego został zwolniony z wodociągów!

2017-04-21 15:41:22


22.

ha ha ha ha alez ludzie maja w glowie narabane nie mozna nic napisac bo zaraz podejrzenia padaja na bogu ducha winna osobe leczcie sie a wracajac do tematu to na wodociagach pracowalem ponad 25 lat i dlatego duze wiem a jesli chodzi o pana Cwika to byl bardzo ceniony zwlaszcza przez pracownikow a ze odszedl to niestety na uklady nie ma rady

jan 2017-04-21 18:24:40


23.

Ha ha ha wszyscy znają tą nie winna osobę!

Prawda 2017-04-23 18:05:52


Komentarz

wróć do tematów forum

Nowe tablice do wyliczania emerytur

GUS opublikował nową tablicę trwania życia na podstawie danych o śmiertelności za 2023 r. W ubiegłym roku odnotowano 408 tys. zgonów, czyli mniej o 39 tys. niż w 2022 r. - Można powiedzieć, że pod względem liczby zgonów dopiero teraz ostatecznie wyszliśmy z pandemii.

wiecej...

Reklama

  Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble