wróć do tematów forum

Majówka

Komentarz

Fago 27-04-2026 godz 22:13

Majówka to nie jest zwykły weekend. To czas ważnych dla Polaków świąt, refleksji i wspólnoty. Dlatego trudno zrozumieć, dlaczego jedną z głównych propozycji są… warsztaty robienia piwa. Czy naprawdę na tym ma polegać oferta dla mieszkańców? Na promowaniu alkoholu? Czy to jest pomysł na integrację społeczności? Nikt nie mówi, że takie warsztaty nie mają prawa istnieć – ale czy to powinien być jeden z głównych punktów programu w tak wyjątkowym czasie? Majówka to idealna okazja, by zaproponować coś, co łączy ludzi i buduje wspólnotę: – koncert pieśni patriotycznych, – wydarzenia historyczne, – rodzinne pikniki, – warsztaty dla dzieci i mieszkańców w każdym wieku. Tymczasem dostajemy propozycję, która dla wielu osób jest po prostu nietrafiona. Mieszkańcy zasługują na coś więcej niż przypadkowe pomysły. Potrzebna jest wizja i wyczucie czasu – szczególnie w tak ważnych dniach. Może warto jeszcze raz przemyśleć, czym powinna być majówka dla naszej lokalnej społeczności.Co reszelacy sądzą o takiej propozycji.Czy się Wam podoba czy chcielibyśmy inaczej spędzać czas.SKORO NIKT NAS NIE PYTA TO MOŻE PORA WYRAZIĆ ZDANIE.

1.

Ciekawe co myśli o tym osoba ds. Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych :p

2 2026-04-29 14:38:10


2.

Dajcie spokój , ludzie chodzą na AA do mopsu a i tam im na chlanie dają .

2026-04-30 09:48:25


3.

Strzałka z Kaną przyjadą i całe piwo wypiją hahaha...i jeszcze przypału narobią dwa debile ale cóż jakie miasto taka majówka hahahaha

Majkel 2026-05-01 11:07:31


Komentarz

wróć do tematów forum

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble