wróć do tematów forum

Wspomnienia o osobach mieszkających w Reszlu

Komentarz

Notacje 05-10-2022 godz 17:54

Szanowni Państwo, jesień to czas wspomnień. Chciałabym zaprosić Was do powspominania barwnych mieszkańców i mieszkanek Reszla. Nie chodzi tylko o osoby znane/publiczne. Powspominajmy takie , które swą nietuzinkowością zapisały się w naszej pamięci. Np. takie jak np. Pani Warszawianka Ciepłej jesieni nam życzę.

1.

Jak dobrze pamiętam nazwisko Pani Dembowska czyli "Świeżusia". Pani Guzmańska.

x-man 2022-10-05 20:01:55


2.

U Pani Warszawianki jako dziecko kupowałam wielkie krówki na sztuki. I lizaki „kogutki”. Był jeszcze sklep z różnymi drobiazgami i miła Pani za ladą. I Pan w księgarni , który traktował mnie jak dorosłą osobę i pozwalał oglądać dorosłe książki . Szkoda by o nich i wielu innych ciekawych mieszkańców Reszla zapomniano.

Notacje 2022-10-06 08:19:14


3.

Jest kilka nietuzinkowych osób w Reszlu ale lepiej nie wkładać kija w mrowisko.

Maurycy 2022-10-07 01:09:03


4.

Mieczysław Opechowski aka nożownik . Nie owijał w bawełnę i nie mówił że chce na bułkę . Po prostu podchodził i prosił 2 zł do pryty . Dobry człowieczyna

kuba 2022-10-07 13:01:51


5.

Piekarnia Reszelanka Państwa Wiśniewskich. Najlepszy chleb jaki jadłem i przemiła obsługa. Smaku rogali z tamtej piekarni nie zapomnę nigdy.

Piotr 2022-10-10 08:29:11


6.

@Piotr - I bułki z dżemem i chałki. Byłem jeszcze gówniarzem, ale doskonale je pamiętam. I ta Pani zawsze na liczydle liczyła :)

Redneck 2022-10-10 14:33:08


7.

A bar mleczny ktoś z Was pamięta? Mieścił się gdzie teraz Cris. Dobre jedzenie było :) Obok gdzie teraz Wacek, to warzywniak był. Tam gdzie Feniks, to był zabawkowy. Wiele można powspominać. Nabiałowy, ZURiT, elektryczny, masarnia, Modna Pani etc.

x-man 2022-10-10 19:48:17


Komentarz

wróć do tematów forum

Elegancki mężczyzna w garniturze - jak osiągnąć doskonały look?

W dzisiejszych czasach, kiedy moda męska staje się coraz bardziej zróżnicowana i wymagająca, garnitur szyty na miarę jest inwestycją, która przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, taki strój idealnie dopasowuje się do sylwetki, podkreślając jej atuty i maskując ewentualne mankamenty. Dzięki temu każdy mężczyzna może poczuć się pewnie i komfortowo, niezależnie od okazji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble