No właśnie gdzie? Od jakiegos czasu zauważyłem, że w Reszlu nie ma ładnych dziewczyn? Wydawałoby sie ze są, ale jak sie dokładniej przyjzec to są to jakies wytapetowane dziewczyny siedzące z innymi reszelskimi hip-hopowcami pod pelcowizna. Chej ładne dziewczyny, gdzie sie podziałyście?
Gdzie są ładne dziewczyny?
Rozmowa rozpoczęta 11.02.2007, 17:25 · 12 odpowiedzi · 0 wyświetleń
Rozejrzyj sie a na pewno taka spotkasz,,, tyle ze moze w bardziej nietypowych miejscach?
Wiesz powiem Ci ze chodza czesto grupkami bardzo ladne dziewczyny,ale moze akurat nie widziales.
¦wietny temat...a dziewczyny są i to bardzo ładne, ale w większości zajęte ;)
Jewel prawde ci mówi - patrz w nietypowych miejscach to znajdziesz ladną i moze jeszcze nie głupią... a co do panienek chodzących grupami - chcialbyś iść na randkę z fantastyczną czwórką pustych tapeciar?
Powodzenia w szukaniu!
Kociak nie przesadzaj...To ze dziewczyny niektore to tapeciary nie znaczy ze sa puste.Mam nadzieje ze to nie dotyczylo wszystkich dziewczyn chodzacych w grupkach!!Bo sie z tym nie zgodze!
Z tego co zauważyłem to najładniejsze wyjechały :( Zwłaszcza łądniutka, długonoga brunetka :)
Miało być "ładniutka" :)
Są fajne laski w Reszlu!:)
W większości to ja widuję same małolaty :|....ech...gdzie jesteście, dziewczyny po 20-tce :D :P...?
Te po 20 -tce wyjechały. Może to i lepiej. Przynajmniej nie marnują się w waszym miasteczku bez perspektyw. Miasto ładne, ale niestety nie rozwojowe.
Ech....ja pewnie też wyjadę gdzieś dalej, gdy tylko skończę studia :)...
Ładne dziewczyny to MY ( 15-17 lat hehhe) zglaszac sie i wcale nie jestesmy puste ani wytapetowane no moze troszke jak kazda normalna dziewczyna :P bejbe