KrotkiUj 28-06-2026 godz 16:10

6334. Szanowny Panie Burmistrzu, chciałbym serdecznie podziękować za decyzję o wprowadzeniu parkomatów na terenie miasta Reszel. Uważam, że jest to bardzo potrzebna i rozsądna zmiana, która przyczynia się do poprawy organizacji ruchu oraz zwiększa dostępność miejsc

komentarzy: 1, ostatnia dodana 2026-06-28 17:14:52

26-06-2026 godz 20:00

6333. Dlaczego burmistrz nie robi dzieciom żadnej atrakcji typu fontanna wodna , ewentualnie czemu straż ulic wodą nie leje ? Jak był Janiszewski to tak było

komentarzy: 4, ostatnia dodana 2026-06-27 19:07:30

Ewaka 21-06-2026 godz 10:49

6331. Na początek, jak to jest, że przy zamku parkowanie w weekendy jest darmowe a na rynku trzeba płacić 7 dni w tygodniu. Nic tu się nie klei i wprowadza wszystkich w błąd. Dwa, teraz aby wejść na chwilę do żabki albo apteki to trzeba iść pod pelcowizne po bileciek. Cora

komentarzy: 9, ostatnia dodana 2026-06-24 12:33:42

reszelak 18-06-2026 godz 10:56

6330. Zapowiada się badziewny program na obchody Dni Reszla.

komentarzy: 3, ostatnia dodana 2026-06-20 15:17:44

OGŁOSZENIA PERMANENT

OGŁOSZENIA DNIA

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble