4233. Witam. Zastanawia mnie pytanie jak się wypowiecie na temat naszej służby zdrowia? o sposobie przyjmowania pacjentów? Po ostatnich moich wizytach mam bardzo złe zdanie na ten temat i ciekawa jestem czy macie podobne zdanie.
komentarzy: 4, ostatnia dodana 2017-02-25 18:51:23
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama