4197. Witam, poszukuję osoby, która w 2006 roku nagrywała (lub posiada nagranie) XIII Festiwal piosenki reszelskiej. Może ktoś zna kogoś takiego? Może jakiś uczestnik ma nagranie prywatne? Może nie nagrywał tego nikt z Reszla tylko może ktoś z Kętrzyna/ Olsztyna itp. Za ws
komentarzy: 1, ostatnia dodana 2016-11-01 22:36:45
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama