viceroj 25-02-2015 godz 15:52

3959. praca dla kazdego lecz na czarno czy tylko tak mozna zarobic w reszlu malo kto chce zatrudni na umowe chociaz na rok

komentarzy: 7, ostatnia dodana 2016-01-11 16:07:14

Reszeluś 24-02-2015 godz 18:51

3957. po co istnieje to ch. ..owe forum? przekazałem Państwu pozdrowienia a tu prosze większe zainteresowanie smarowaniem komuś du...p..y ! Szczerze to spi-er_dalajcie;)

komentarzy: 0,

HARNA¦ 22-02-2015 godz 13:55

3956. kogo by tu obsmarowac

komentarzy: 1, ostatnia dodana 2015-02-24 17:41:22

paulinka_123 16-02-2015 godz 14:09

3954. Ostatnio zauważyłam na przystanku informację, że od 14 lutego zostają zawieszone sobotnie kursy na trasie Reszel-Kętrzyn, przewoźnik M.Maziec. Rzekomo nie ma chętnych w soboty. Moim zdaniem to nieprawda. Jeżdżę często w soboty i jest dużo ludzi, dojeżdzają do pracy

komentarzy: 7, ostatnia dodana 2015-03-05 07:02:38

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble