3704. Tak się zastanawiam, co gryzie naszych mieszkańców. Wydawało mi się że wszystko u nas jest fajne i ładne, ale ostatnio byłem np. w Bisztynku i musze powiedzieć, że jestem zaskoczony jak zmieniło sie te miasto. Podobno wszystko dzięki temu, że ludzie pisza na lokalnym
komentarzy: 30, ostatnia dodana 2014-05-16 19:05:36
3700. Zwracam się do osób odpowiadajacych za czystość naszego miasta.Droga wyjazdowa w kierunku Grzedy uczęszczana systematycznie przez spacerowiczów-syf,papiery,butelki w rowach a przy wiadukcie zwoje folii.Nieprzyjemnie spacerować kiedy wokól taki syf.Kiedyś po zimie były a
komentarzy: 15, ostatnia dodana 2014-04-09 10:28:04
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama