Nic nie robicie 18-12-2012 godz 15:30

3313. Witam wszystkich Mój post na forum jest kierowany do pana prezesa Borejko i pana burmistrza Janiszewskiego. Panowie otóż dzisiaj o godz. 15:00 wracałem z miasta, byłem na wysokości mostu ul. Mazurska. Jestem chodzący o kuli i chce powiedzieć że przez wasze niedbalstwo

komentarzy: 0,

banycukino 12-12-2012 godz 20:51

3310. Może ktoś wie czy w Reszlu prowadzone są kursy samoobrony dla kobiet lub jakieś sztuki walki?

komentarzy: 1, ostatnia dodana 2013-01-13 19:27:18

din 12-12-2012 godz 20:28

3309. Może uda mi się skierować Państwa energię na coś fajnego, powoli budującego atmosferę Świąt. Spacerując starówką dają się zauważyć przecudnie ozdobione witryny sklepowe. Moim zdaniem szczególnie wyróżnia się kwiaciarnia, blisko niej piekarnia i pewnie wiele i

komentarzy: 0,

szymonmaster 10-12-2012 godz 11:30

3307. UWAGA !!!  W dniu 7 grudnia w godzinach wieczornych W Oddziale Agromy Kielce z siedzibą w Reszlu dokonano kradzieży ciągnika rolniczego marki KUBOTA. Za pomoc w odnalezieniu i ujęciu sprawców wysoka nagroda pieniężna w wysokości 10 tyś złotych. Prosimy o kontakt z od

komentarzy: 0,

OGŁOSZENIA PERMANENT

Sprzedam

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie – 47m2, przy ulicy Mazurskiej w Reszlu.
Wyskoki parter. Przy bloku znajduje się ogólnodostępny parking.
Zainteresowanych proszę o kontakt.

Tomasz, tel. 512202693

OGŁOSZENIA DNIA

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Światowy Dzień Serca i Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania – razem dla zdrowia i edukacji!

To już IV edycja tej akcji. Nasza biblioteka bierze w niej udział po raz III.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble