sylwia4228 14-07-2013 godz 07:58

3498. czy ktoś ma namiary na tą osobę co ogłaszała się na forum z pierze dywany i tapicerki , oczywiście nie recznie

komentarzy: 4, ostatnia dodana 2013-08-18 14:53:46

crossomaniak 12-07-2013 godz 12:27

3497. witam. czy wstęp na niedzielny motocross będzie płatny? i w jakiej cenie bilety?

komentarzy: 0,

o 09-07-2013 godz 14:48

3494. Ostatnio umyłem samochód na myjni bezdotykowej w innym mieście, który potem był tak czysty jak po myjni automatycznej. Teraz mam porównanie z myjnia bezdotykowa na HUZARZE gdzie samochód jest niedomyty a ciśnienie wody z lancy (przerywa)pozostawia wiele do życzenia.

komentarzy: 3, ostatnia dodana 2013-07-11 00:24:48

biznesmen 08-07-2013 godz 20:14

3493. Co sądzicie Państwo o markecie Polo? Obsługa stojąca jak za karę.Promocję które przy kasie okazują się nie promocją i wieczne oszukiwanie. Trzeba ciągle sprawdzać paragony, bo okazuje się że często jest coś czego nie mamy. Pani Kierownik wiecznie naburmuszona i ni

komentarzy: 17, ostatnia dodana 2013-07-21 17:15:56

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble