jjjjjj 24-03-2013 godz 22:49

3405. Piszcie co myślicie o maketach w reszlu?

komentarzy: 1, ostatnia dodana 2013-04-04 20:13:17

Jony 24-03-2013 godz 21:48

3402. czy ktoś był w tym nowym klubie i wie co tam jest i czy warto

komentarzy: 2, ostatnia dodana 2013-04-02 19:41:02

alek 24-03-2013 godz 21:37

3399. czy ta segregacja jest potrzeba i czy nie mozna załatwic tego inaczej

komentarzy: 1, ostatnia dodana 2013-04-02 12:15:18

pstryczek1955 24-03-2013 godz 13:19

3397. Na byłej i obecnie znajdującej się żwirowni w Klewnie odbywa się od jakiegoś czasu nielegalna wycinka drzewostanu,może ktoś ze służb zainteresuje się tym .OCZYWISTE jest ,że zajmuje się tym osoba dobrze znana naszym władzom isłużbom

komentarzy: 3, ostatnia dodana 2013-03-26 19:40:14

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble