odp 15-03-2013 godz 11:02

3382. Burmistrz jest dumny z wydanych informacji na temat "reszelskich odpadów". Jednak podobnie jak w Gazecie Reszelskiej informacje są mało rzetelne. Wiadomo, co wrzucać do pojemników, ale co robić z tymi odpadami, których nie wolno wrzucać, takich informacji już n

komentarzy: 7, ostatnia dodana 2013-03-20 09:45:55

reszelanka 14-03-2013 godz 18:12

3381. Ludzie uważajcie bo w pelcowiznie kradną.Ostatnio zostawiałam na ladzie torbe z zakupami które robiłam w innym sklepie.Po zrobieniu zakupów chciałam ja wziąść ale niestety jej nie było bo ktoś ja ukradł (bo inaczej tego nie można nazwać)Także uważajcie.

komentarzy: 11, ostatnia dodana 2013-03-17 20:01:59

Ewa 06-03-2013 godz 17:41

3377. Na terenie Reszla grasuje Janosik, który oferuje emerytom rozliczenie podatkowe za niewielką opłatą. Odliczając im NIENALEŻNˇ ulgę, przysługującą Ii II grupie inwalidzkiej naraża ich na poważne nieprzyjemności ze strony urzędu skarbowego. ODLICZENIE TEJ ULGI POW

komentarzy: 3, ostatnia dodana 2013-03-20 04:03:06

katolik 05-03-2013 godz 19:09

3374. co sądzicie o naszej policji

komentarzy: 6, ostatnia dodana 2013-03-20 01:53:41

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble