3358. wszyscy patrza ale nikt nie reaguje. kobieta z naprawde małymi i jakże biednymi dziećmi grzebie po smietnikach. Widok straszny. w oknach ludzie tylko patrza ale nikt nie reaguje. mysle ze to porazka słuzb społecznych. tak szkoda tych dzieci, maja takie przykre te dziecins
komentarzy: 19, ostatnia dodana 2013-02-20 18:12:04
3357. Witam. Nie każdy przyzna mi rację, ale ktoś zawsze. Temat dotyczy naszych ulic, zima zimą ale po zimie trzeba terz zadbać o wszystko a nasze władze siedzą tylko na krzesłach i grzeją tyłki i liczą tylko swoją kase i jeszcze to że myslą jak więcej zgarniać. Panie b
komentarzy: 11, ostatnia dodana 2013-02-19 13:14:30
3351. Czy ktoś w końcu wyjaśni mi co się dzieje z przychodnią? Siedzi jakaś w okienku, warczy że nie ma czasu, następna tylko mi odpyskowała, a lekarz wisiał na telefonie i się śmiał do słuchawki bo gadał chyba z kolegą. A gdzie jest stara, dobra kadra? Gdzie jest p. S
komentarzy: 19, ostatnia dodana 2013-03-08 15:44:28
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama