3322. Witam Mam pytanie czy ktos z panstwa dostal juz nowe aneksy do umowy najmu mieszkania z adm-u.Czy tak jak u mnie roznica w rachunkach z poprzedniego roku jest tak duża? Chodzi przede wszystkim o obnizki i zwyzki stawek czynszowych
komentarzy: 7, ostatnia dodana 2013-01-06 20:41:53
3313. Witam wszystkich Mój post na forum jest kierowany do pana prezesa Borejko i pana burmistrza Janiszewskiego. Panowie otóż dzisiaj o godz. 15:00 wracałem z miasta, byłem na wysokości mostu ul. Mazurska. Jestem chodzący o kuli i chce powiedzieć że przez wasze niedbalstwo
komentarzy: 0,
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama