kollliberrek 12-05-2012 godz 18:40

3110. Co myślicie o znakach w centrum miasta,wszyscy jeżdzą na pamięć a tu teraz małe zamieszanie.

komentarzy: 2, ostatnia dodana 2012-05-21 12:57:29

Janusz 12-05-2012 godz 17:47

3109. Uważajcie w POLO przy kasie z alkoholem, już dwa razy kasjerka wycięła taki numer: 1) Nabiła na kasę towar, którego nie miałem; 2) Nabiła na kasę dwa razy tą samą rzecz, a miałem jedną szt. Czy Wam też zdarzają się podobne historie?

komentarzy: 3, ostatnia dodana 2012-05-15 07:17:32

Andrzej 12-05-2012 godz 13:02

3107. Jak wam się podobają. Byłem tak zaskoczony,że nagle nie mogę skręcić aż mnie zatkało. W sumie spoko. Jedna sprawa tyko mnie bardzo zaskoczyła,parkuję na miejscu dla inwalidów(mam uprawnienia)i wysiadając zobaczyłem,że naprzeciwko "Pelcowizny" wyznaczono p

komentarzy: 8, ostatnia dodana 2012-05-14 22:37:02

07-05-2012 godz 20:17

3102. Jak tak można aby młoda Dziewczyna chodziła od drzwi do drzwi i prosiła o 5 zł na chleb bo nie ma co dzieciom dać do jedzenia, niech mops sie tym zajmie bo szkoda takich ludzi

komentarzy: 28, ostatnia dodana 2012-06-03 23:56:29

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble