solid_strikes_again 24-06-2010 godz 09:29

2140. Wyjazd kibiców: Sobota, godz. 15.00, pod Gimnazjum

komentarzy: 0,

MlOdYpracownik 23-06-2010 godz 15:26

2139. Siemka wiecie może czy jest jakaś dobra praca na wakacje dla młodzieży oczywiście z dobrymi zarobkami ?

komentarzy: 3, ostatnia dodana 2010-06-26 17:09:16

frych 22-06-2010 godz 22:30

2138. o ja przepraszam Podmiejska to szanowana ulica

komentarzy: 0,

solid_strikes_again 22-06-2010 godz 09:59

2137. W sobotę Orlęta rozegrają ostatni mecz sezonu, a ich przeciwnikiem będzie Łyna Sępopol. Organizowany jest także wyjazd kibiców, koszt wyjazdu to 2 zł. Więcej na stronie Orląt.

komentarzy: 0,

OGŁOSZENIA PERMANENT

OGŁOSZENIA DNIA

Dam pracę

Sidrom, tel. 512 172 225

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble