wróć do tematów forum

Co z tym pieskiem z ul. Dąbrowskiego.

Komentarz

Somsiadka 15-06-2020 godz 19:21

Był do odania. Czy ta Pani Ch,ze Srokowa znalazła dla nie go nowego właściciela (pisała, że piesek się męczy w bloku).

1.

Już został oddany

Halina 2020-06-15 22:45:28


2.

ale że jak? Do schroniska?

2020-06-16 08:51:02


3.

Moje kochane piesek jest u jej rodziny w domu z wielkim podworkiem przeszedł zabieg sterylizacji i ma się bardzo dobrze

Magda Ch. 2020-06-16 13:43:26


4.

Biedny bo sterylizacja :( ale najwazniejsze ze ma sie dobrze niech mu sie wiedzie jak najlepiej

kowalska 2020-06-16 14:35:09


5.

Proszę mi uwierzyć że ma bardzo dobrze jest mieszanką psa myśliwskiego z tąd nasze decyzja A sama sterylizacja nie jest wcale zła miała ja dziś o 9.30 i proszę mi uwierzyć jest super zdrowym psem sama dałam o nia bardzo dobrze i nikt nie może mi zarzucić złego opiekowania się zresztą kiedy byłam z nią na szczepienie sam weterynarz stwierdził że jest bardzo zdrowym zadbanym psem A gdy my ja braliśmy nie było wcale kolorowo wręcz testowaliśmy jej życie więc nie wiem z kad u ludzi tyle złości ani ja ani nikt z mojej rodziny nie skrzywdził by zwierzęcia,ludzie oceniają nie znając ani mnie ani mojego życia i mojej rodziny ale nie mam zamiaru się tym przejmować.Dziekuje tym samym za miłe opinie.Pozdrawiam

Magda Ch. 2020-06-16 14:45:01


6.

Madzia ważne że pies ma się dobrze. Raczej o to każdemu tu chodziło,więc nie ma powodu do nerwów

bajecznabajka 2020-06-17 07:08:09


Komentarz

wróć do tematów forum

Wernisaż wystawy "Digital Painting" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlu

19 września 2024 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlu odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej „Digital Painting”. Na wystawie zaprezentowane zostały prace uczennic Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble