wróć do tematów forum

Cris Reszel

Komentarz

09-05-2021 godz 13:16

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć kto jest właścicielem sklepu Cris? Czy ma ktoś numer telefonu do właściciela?

1.

Rodo

Francuz 2021-05-09 16:35:01


2.

Jakie RODO? Dane firm są jawne. Strona CEIDG, hasło np. handel i gmina Reszel

kupiec 2021-05-09 17:11:31


3.

Sklep jak sklep fakt uczennice obsługujące klientów moze nie do końca wiedzą po co jest praktyka ale co tam nie każdy rodzi się majstrem

ja 2021-05-11 08:37:21


4.

Do Paulinka piszesz ,,również nie polecam sklepu ....'' gdzie w poście lub komentarzach jest napisane ze ktoś nie poleca??? Pytanie jest o właściciela, skąd wiadomo po co ? Chyba że Ty sama sie nudzisz i postanowiłaś napisać ten post. Sam kupuję w tym sklepie i nie mam zastrzeżeń, nie zdarzyło mi sie nic po terminie a i obsługa grzeczna i miła.

ada 2021-05-11 21:23:10


5.

Ja kupuje często w tym sklepie nie zauważyłam żeby któraś z pan była niemiła zawsze są mile zawsze zagadają. Ktoś napisał ze ewa jest nie mila a ja uważam że właśnie ewa jest najfajniejsza i najbardziej Ja lubię. Nie kupiłam nic tam nigdy po terminem ale zawsze znajdzie się ktoś kto opisze zle sklep i coś wymysli żeby tylko obrazić ekspedientki. Pozostawmy się na ich miejscu to nie jest praca bardzo fajna bo zawsze się znajdzie się ktoś przyjdzie wyzwie i ubliży a ekspendietka to tez człowiek ma prawo mieć gorszy dzien

Kasia 2021-05-12 00:03:21


Komentarz

wróć do tematów forum

18 września 2024 roku odbyło się w naszej szkole Narodowe Czytanie

W 2024 roku świętujemy już 13. edycję Narodowego Czytania, a tegoroczną lekturą jest "Kordian" Juliusza Słowackiego.<

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble