wróć do tematów forum

Dopalacze

Komentarz

01-09-2015 godz 16:08

Czemu w tym tak małym miasteczku Policja sobie nie radzi z dopalaczami i innymi używkami jakie są rozprowadzane w Reszlu . Mało tego wszyscy wiedzą kto to robi ale Policja jest tylko dla pensji a nie dla obywateli tam mieszkających .

1.

Podaj nazwiska dilerów . Nasze państwo nie radzi sobie z dopalaczami. Zmieniono przepisy, zaostrzono kary, ale problem nie zniknął.

kuzia 2015-09-02 19:33:17


2.

Policja doskonale wie kto i czym chandlują ale siedzą jak myszki pod miotłą a w tak małej społeczności ten problem już dawno powinien być rozwiązany .

2015-09-03 11:38:43


3.

Mnie bardziej zastanawia: czemu Pan/i, który pisał komentarz nade mną nie radzi sobie z ortografią?

2015-09-06 18:13:38


4.

Pewnie że wiedzą, ale coś za coś. Weźmy na przykład takiego młodego sete handluje fajkami i dopalaczami, full młodych ludzi z gimnazjum robi tłok w jego drzwiach w biały dzień, a nikt nic nie wie! A dlaczego? Odpowiedź jest prosta, informator i nic dodać nic ująć.

praworządny 2015-09-12 17:49:38


5.

Od tego konfidenta kupiłem ostatnio Mocarza ale to raczej nie był Mocarz bo mi bałaganu w głowie nie zrobił więc nie wiem może sam to produkuje. Strata kasy na tę słabiznę od niego.

zajko 2015-09-13 19:46:41


6.

Sam kiedyś walił pamiętam z worka budziol, a teraz się z tego patałacha taki gangsta diler zrobił, on cyklicznie sprzedawał wszystkich, kolegów, bliskich i rodzinę

tomasik 2015-09-17 00:14:45


Komentarz

wróć do tematów forum

Ślubuję być dobrym Polakiem

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Reszlu są już pełnoprawnymi uczniami. 27 września 2024 roku odbyło się ich uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble