wróć do tematów forum

Forumowe plucie po reszelsku

Komentarz

ajax 16-02-2012 godz 11:39

Strach zaglądać na to forum ostatnio. Masz pracę w Biedronce, albo Polo? Oplują Cię. Jesteś kierownikiem? Obrażą i pomówią, a potem jeszcze dziwią się, że ktoś miał czelność iść na policję. Napiszesz, że właściciele nie sprzątają po psach - oplują, bo przecież kombinować trzeba na każdym kroku. Czy naprawdę w Reszlu mieszka tylu zazdrosnych i zawistnych ludzi? Czy też może forum napędza grupka ludzi, którzy poza zawiścią i opluwaniem nie mają ciekawych zajęć? Zluzujcie nieco, idĽcie na spacer czy coś. Dobrze Wam zrobi hejterzy.

1.

Racja sami hejterzy co tylko patrafia Pisac nic wiencej ale co do czego do Polo albo do Biedronki lecą przed otwarciem i czekaja jak chieny na Padlinej bo tam Najtaniej

Boro 2012-02-16 11:52:35


2.

Forum to nie śmietnik, pamiętajcie, jego przeznaczeniem nie jest wyrzucanie wszystkich żali czy ubliżanie innym osobom, nawet najbardziej żarliwa dyskusja musi być prowadzona w dobrym tonie tak aby nikt nie poczuł się obrażony. Za głupią można uznać opinię a nie osobę ! to z opinią zgadzamy się lub nie, ataki wymierzone w osoby mogą być karane. Dbajmy o czystość naszego języka i sumienia a wszystkim będzie miło i przyjemnie

rybka 2012-02-16 11:56:10


3.

o jakich tu atakach piszecie? ,myslałam ze przynajmniej w internecie jest jakas wolnosc słowa ,co mam pisac to czego nie czuje ,A POSTAWCIE SIE W SYTUACJE TYCH POZWALNIANYCH LUDZI KTÓRZY CZUJA SIE NAPRAWDE URAZENI ,CZY NIE MAJˇ PRAWA WYPOWIEDZIEC SIE I PODZIELIC SIE SWOIMII ODCZUCIAMI?.DLACZEGO TAKIE SKLEPY JAK PELCOWIZNA ,CZY BIEDRONKA INIE POWODUJˇ TYLU EMOCJI CO POLO . A ?,MYSLE ZE TO DLATEGO ZE TAM Sˇ LUDZIE i NORMALNIE TRAKTOWANI,KIJ MA ZAWSZE .DWA KOŃCE.A MOZE TERAZ TEZ POWINNAM ISC NA POLICJE BO CZUJE SIE BRAZONA JAKO POTENCJALNA KLIENTKA POLOMARKETU I BIEDRONKI PONIEWAZ W PO¦CIE NR, 1 ZOSTAŁAM OBRAZONA TAK?ZASTANÓWCIE SIE CO PISZECIE.

TUNDRA 2012-02-16 13:30:10


4.

Juz samo słowo hejterzy bardzo mnie obraza jako autora niejdnoego postu na forum,tak ze uwazajcie

nikus 2012-02-16 13:47:15


5.

Boro pierw kupujemy slownik a pozniej komputer, nigdy odwrotnie (wiencej, chieny) hahaha ;)

rymcymcym 2012-02-17 15:25:21


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble