wróć do tematów forum

Poziom forum

Komentarz

kamil 24-05-2010 godz 20:20

Czytając wypowiedzi na tym forum zastanawiam się, czy to przypadkiem nie sen. Rozumiem, że niektórych przerasta myślenie, ale żeby pisać o tym, kto przechodzi na pasach, kto się nie zatrzymał przed przejściem dla pieszych, o szarżującym wozie strażackim.... Z drugiej strony nie dziwię się, że bywalcy tego forum piszą takie bzdety, gdyż poważne i niewygodne dla admina tematy są automatycznie przez niego kasowane. Moja propozycja jest taka, albo zacznijcie pisać konkretne rzeczy, takie, które mogą pomóc innym albo dajcie sobie spokój. I tak admin decyduje co tu się znajdzie. Prawda Panie Krzysiu?

1.

Nie przesadzaj niech ludzie sobie piszą. Politycznie wyżywaj się na innych forach.To jest właśnie nasze życie.Mnie osobiście nasza stronka się podoba.Admin jest okej.

reszelos 2010-05-24 21:49:10


2.

Chcesz ,to pisz sobie o różnych ważnych dla ciebie sprawach .Pytanie tylko ,czy zainteresuje to innych użytkowników forum .Z tego ,co mi wiadomo to usuwane są obelżywe ,obrażające posty. A szkoda ,bo na innych forach nie usuwają i jest ciekawiej .

RESZELANKA 2010-05-25 09:35:43


3.

Ciekawiej dla kogo - reszelanko,? dla ciebie bo jesteś żądna sensacji,plotek,tak bardzo lubujesz się życiem innych ludzi,przecież wiadomo,że takie obelżywe,obrażające posty nie powinno wprowadzać się w czyn w każdym z nas.A jeśli tak bardzo tobie na tym zależy to zacznij od siebie,jaka ty jesteś ujawnij się!.Będzie bardzo ciekawe - z czym na forum się spotkasz! I nie będziemy bywać na innych forach...!

nick24 2010-05-25 11:34:20


4.

Kamil,jest jeszcze druga reszelska strona,może tam opisz te istotne dla mieszkańców sprawy.Ewentualnie stwórz nową stronkę,sam będziesz decydował co na niej zamieścić..

patriot 2010-05-25 13:29:37


5.

Kamilu, a co będzie, jeśli forumowicze nie przyjmą Twoich propozycji? Poskarżysz się swojemu prawnikowi? :D

Mietek 2010-05-25 20:13:44


Komentarz

wróć do tematów forum

Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble