wróć do tematów forum

Propozycja otworzenia klubu MIRAEGE w Reszlu

Komentarz

Inwestor 04-05-2012 godz 15:37

Chcę rozpocząć działalność rozrywkową w Reszlu, jestem inwestorem z Warszawy. O tym forum dowiedziałem się od dobrego przyjaciela. Zanim skontaktuje się z radą miejską w sprawie ulokowana klubu, jestem zainteresowany zdaniem mieszkańców ów miasta. Więcej informacji podam na prywatną pocztę. Prosimy o poważne i rzetelne opinie forumowiczów na temat pomysłów związanych z lokalizacją oraz funkcjonowaniem. Proszę o podanie prawdziwych danych kontaktowych, najlepsze pomysły zostaną nagrodzone. Pozdrawiamy zarząd Klubu MIRAGAE

1.

1 kwietnia był już jakiś czas temu... Zdecyduj się - MIRAEGE czy MIRAGAE :D ?

no-one 2012-05-04 17:26:18


2.

Inwestor z Warszawy, piszący z Reszla z ATM Reszel Arkusnet. Smarkacze, nudzi wam się w domu ?

maja 2012-05-04 17:41:22


3.

Szczerze dla Reszla bardzo potrzebny jest taki Klub. Musiało być to miejsce bezpieczne, kulturalne, z dobrą ochroną,dobrą radiową, clubową, disco muzyką. Ważne, żeby nie stało się to miejsce meliną. Wszyscy by na tym zyskali, z pewnością. Karaoke, czwartki piwo np za 3 zł, imprezy dla dorosłych +30, inne dla młodzieży, zapiekanki... moglibyście się dobrze utrzymać. Powodzenia!

o2 2012-05-06 16:39:17


4.

Klub Miragae jak w mailu, a dla ścisłości napisałem że o tym forum wiem od przyjaciela z Reszla i miałem okazję skorzystać z jego komputera który jest pod waszą kablówką z ATM Reszel. Dziękuję o pozytywne opinie. pozdrawiam

Inwestor 2012-05-06 19:57:43


5.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd smarkaczu ! Nie istnieje żaden klub miragae. Podajesz swoją pocztę elektroniczną, ale taka domena nie istnieje. Jesteś bezczelnym gimbusem, który oszukuje i podpuszcza ludzi.

maja 2012-05-08 00:01:07


6.

No pewnie można otworzyć jakiś klub w Reszlu przyjdą Babcie z Dziadkami i będą się gibać :) Chyba że piwo będzie po 3 zł to młodzież z Reszla się zleci zalać japska :D

Rysiek z Klanu 2012-05-08 19:38:23


Komentarz

wróć do tematów forum

Jak działają zawory zwrotne?

Zawory zwrotne są jednym z najważniejszych elementów wielu instalacji, odpowiedzialnym za kontrolowanie kierunku przepływu cieczy lub gazów. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie cofaniu się substancji w instalacjach. Zastosowanie zaworów ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie całego systemu.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble