wróć do tematów forum

Pytanie

Komentarz

26-06-2026 godz 20:00

Dlaczego burmistrz nie robi dzieciom żadnej atrakcji typu fontanna wodna , ewentualnie czemu straż ulic wodą nie leje ? Jak był Janiszewski to tak było

1.

Zapytaj Burmistrza... A, i nie zapomnij opłacić parkometru. Polecam podpytać wszystkich ludzi mających biznes w Reszlu, jak wygląda u nich ruch po wprowadzeniu opłat. Niebawem tylko gołębie tu zostaną. Pozdrawiam

Mordechaj 2026-06-27 08:20:10


2.

Co wy sie tych parkometrow czepiacie. Dobrze, ze sa. W koncu beda mieli z czego drogi naprawic po 50 latach

KwadratowyUj 2026-06-27 14:38:16


3.

KwadratowyUj twojej starej zęby wstawią bo ostatnio na przystanku zgubiła jak z kaną i strzałką winiacza piła xd

Mietek Żul 2026-06-27 15:06:49


4.

Ja parkuje za darmo na Reszlu bo jestem GITEM a GITY żondzom w Reszlu i tele w temacie

Kokos 2026-06-27 16:52:27


5.

Kokos co ty parkujesz? Chyba Ankę w kącie hahaha xd A z ciebie taki git jak z kamionka gangster :] J..ć was od spodu xd

Mietek Żul 2026-06-27 17:16:39


Komentarz

wróć do tematów forum

Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble