26-06-2026 godz 20:00
Dlaczego burmistrz nie robi dzieciom żadnej atrakcji typu fontanna wodna , ewentualnie czemu straż ulic wodą nie leje ? Jak był Janiszewski to tak było
1.
Zapytaj Burmistrza... A, i nie zapomnij opłacić parkometru. Polecam podpytać wszystkich ludzi mających biznes w Reszlu, jak wygląda u nich ruch po wprowadzeniu opłat. Niebawem tylko gołębie tu zostaną. Pozdrawiam
Mordechaj 2026-06-27 08:20:10
2.
Co wy sie tych parkometrow czepiacie. Dobrze, ze sa. W koncu beda mieli z czego drogi naprawic po 50 latach
KwadratowyUj 2026-06-27 14:38:16
3.
KwadratowyUj twojej starej zęby wstawią bo ostatnio na przystanku zgubiła jak z kaną i strzałką winiacza piła xd
Mietek Żul 2026-06-27 15:06:49
4.
Ja parkuje za darmo na Reszlu bo jestem GITEM a GITY żondzom w Reszlu i tele w temacie
Kokos 2026-06-27 16:52:27
5.
Kokos co ty parkujesz? Chyba Ankę w kącie hahaha xd A z ciebie taki git jak z kamionka gangster :] J..ć was od spodu xd
Mietek Żul 2026-06-27 17:16:39

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama