wróć do tematów forum

Szmateksy w Reszlu...

Komentarz

Reszelanin xd 11-07-2009 godz 13:16

Szmateksy, upór Reszla... zauważyliście że jest ich coraz więcej...? Jeśli jest jakiś sklep likwidowany to powstaje z tego szmateks i tak jest najczęściej... Nie uważacie że w Reszlu jest ich za dużo...?

1.

No i dobrze ,lepiej taniej i firmowo,niż drożej i nie firmowo czyli po chińsku.Społeczeństwo nie ma kasy.

fx 2009-07-11 13:41:22


2.

Moim zdaniem Reszelanin ma rację. W Reszlu jest już za dużo sklepów z używaną odzieżą. Dla mnie brakuje tu typowego sklepu z odzieżą męską(koszule,spodnie,garnitury)przykładem może być "Moda męska" w Ketrzynie. Myślę ze otwarcie takiego sklepu byłoby dobrym posunięciem...

uczen 2009-07-11 14:25:23


3.

Koszule są u P.Waluka i to dobrej jakości,a ganitury to faktycznie nie ma, ale chyba boją się w to wchodzić ,bo ile na Reszel potrzeba.

fx 2009-07-11 14:49:44


4.

W szmatach są lepsze rzeczy niz w sklepach i to za pare groszy ;)

Edzia 2009-07-13 11:30:03


5.

ciekawe ile przeciętny reszelanin (tak jak i przeciętny polak)kupuje w swoim życiu garniturów.ja obstawiam że 2 w porywach 3.taki sklep w reszlu by się nie utrzymał.sklepy z odzierzą urzywaną pomagają zaoszczędzić i nie odbywa się to kosztem jakości,a wręcz przeciwnie.nie wiem w czym problem.sklepów sporzywczych też jest dużo.no i budowlanych sporo.co to za kłopot?

obermufi 2009-07-13 11:48:01


6.

Zgadzam się,w Reszlu potrzebny jest sklep z chłopięcymi i męskimi ubraniami.Zaczynając od bokserek,spodenek,koszulek kończąc na spodniach,bluzach,kurtkach .Jedynym miejscem w Reszlu jest rynek u pani Ani,gdzie facet może sobie kupić spodenki jak i spodnie.

facet 2009-07-16 22:41:58


Komentarz

wróć do tematów forum

Stacje robocze z kartami graficznymi nVidia Quadro

Specjaliści z sektora architektury, inżynierii i budownictwa (AEC) coraz częściej sięgają po zaawansowane technologie, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Karty graficzne nVidia Quadro odgrywają tutaj niebagatelną rolę, umożliwiając realizację skomplikowanych projektów z niezwykłą precyzją. Dzięki nim możliwe jest tworzenie szczegółowych wizualizacji architektonicznych, symulacji inżynierskich oraz animacji 3D, co znacząco przyspiesza proces projektowy i pozwala na osiągnięcie lepszych wyników.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble