6334. Szanowny Panie Burmistrzu, chciałbym serdecznie podziękować za decyzję o wprowadzeniu parkomatów na terenie miasta Reszel. Uważam, że jest to bardzo potrzebna i rozsądna zmiana, która przyczynia się do poprawy organizacji ruchu oraz zwiększa dostępność miejsc
komentarzy: 1, ostatnia dodana 2026-06-28 17:14:52
6331. Na początek, jak to jest, że przy zamku parkowanie w weekendy jest darmowe a na rynku trzeba płacić 7 dni w tygodniu. Nic tu się nie klei i wprowadza wszystkich w błąd. Dwa, teraz aby wejść na chwilę do żabki albo apteki to trzeba iść pod pelcowizne po bileciek. Cora
komentarzy: 9, ostatnia dodana 2026-06-24 12:33:42
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama