3854. Podobno Pan Burmistrz (obecny oczywiście) wygadał się, że po wyborach trzeba będzie zwolnić 10 osób z Wodociągów. Na razie oficjalnej informacji nie ma, wiadomo dlaczego. A co z super reformą i połączeniem z ZUK, po co to było, skoro teraz zwalniają ludzi, gdzie o
komentarzy: 5, ostatnia dodana 2014-11-10 10:40:32
3853. A co zrobił obecny burmistrz, nabrał kredytów, podniósł podatki, niby załatwił środki unijne, coś tam dostał,ale podzielił je na 20 części, zrobił place zabaw i przy każdym postawił tablice informacyjne i to tuż przed wyborami, aby wyborcy nie pomylili za czyjej
komentarzy: 11, ostatnia dodana 2014-11-05 19:56:43
3851. Witam wszystkich forumowiczów chciał bym zauważyć że nasze władze miejskie są zapatrzone nieco w centrum miasta a poboczne ulice i chodniki są w opłakanym stanie.Można połamać sobie w nogi w RESZELSKICH dziurach nie wspominając już o tonach liści które tam zalega
komentarzy: 11, ostatnia dodana 2014-11-08 02:11:47
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama