reszelak 11-10-2014 godz 22:49

3838. Nasi Wygrali :) i Nasi Reszelacy na meczu .... Zauważyliście ? BRAWO!!!!! Polska... Polska... Polska :)

komentarzy: 0,

magister 10-10-2014 godz 13:27

3834. Wiadomo już kto startuje do Rady Miejskiej w zbliżających się wyborach?

komentarzy: 18, ostatnia dodana 2014-10-23 19:41:33

jatoja 08-10-2014 godz 21:30

3829. hahaha dyskutujecie o kolejce po mięso i nawożeniu działki obornikiem a tu burmistrz planuje odbudować jezioro pod klewnem :)

komentarzy: 13, ostatnia dodana 2014-11-06 12:41:16

kuna 06-10-2014 godz 12:00

3827. Już trzeci raz zdarzyło mi się czekać w kolejce za mięsem i się nie doczekać.Stojąc i patrząc co tam się dzieje wolałam poprostu wyjść i zrobić zakupy w innym sklepie.Tragedia!!!

komentarzy: 10, ostatnia dodana 2014-10-08 21:30:41

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble