3251. Chcialabym podziekowac na forum kobietkom,dzieki ktorym moje zycie stalo sie choc troszke weselsze i latwiejsze.Dziekuje za wasza pomoc ,dobroc i za to ze jestescie.Podziekowania kieruje do opiekunek z Reszelskiego MOPsu ,a w szczegolnosci dla Eli i Irenki,a takze dla pielegniar
komentarzy: 0,
3246. Czy miasto cos zrobi z tymi wronami ? Wszedzie ich pelno i z roku na rok wiecej. Halas ogromny, jak leca to strach isc chodnikiem! Przegonic je albo wystrzelac o ile nie sa pod ochrona, a jesli sa to zdejmijcie te ochrone. Teraz to ludzie beda sie musieli przed nimi chronic. W p
komentarzy: 19, ostatnia dodana 2012-10-01 00:02:17
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama