aleksandra 25-08-2012 godz 14:17

3230. Witam. Oddam kotka w dobre ręcę. Posiadam dwa małe kocury i kotkę. Zainteresowanych proszę o kontakt na nr. 691932834

komentarzy: 0,

Wiola 25-08-2012 godz 13:49

3229. hej uważajcie na solarium u Stasia jest strasznie brudne tłuste ,latają tam muchy jest nie myte i nie dezynfekowane na dodatek nabawiłam się choroby Grzybicy skóry . Pozdrawiam Wiola

komentarzy: 9, ostatnia dodana 2012-09-04 22:22:07

wiola 25-08-2012 godz 13:48

3228. hej uważajcie na solarium u Stasia jest strasznie brudne tłuste ,latają tam muchy jest nie myte i nie dezynfekowane na dodatek nabawiłam się choroby Grzybicy skóry . Pozdrawiam Wiola

komentarzy: 0,

darek 20-08-2012 godz 22:18

3226. witam u kogo można zapisać się na siatkówkę turniej i poszukuje jeszcze 3 osoby

komentarzy: 1, ostatnia dodana 2012-08-22 00:06:57

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble