haski 12-04-2012 godz 21:44

3069. czy to zmora reszelskich ulic czy udawana bezsilność straży miejskiej .pod ratuszem koczuje piękna przypalana terierka łasi się do każdego przechodnia ,żebrząc o jedzenie .na kolejowej i krasickiego czarno-beżowy wilczurkowaty kundelek przytulający się do każdej napo

komentarzy: 0,

Aniolek 08-04-2012 godz 20:43

3068. Kto sie zajmuje dzialkami?

komentarzy: 3, ostatnia dodana 2012-04-15 23:48:58

Antoni 07-04-2012 godz 16:11

3066. Do której dziś czynny polo market?

komentarzy: 4, ostatnia dodana 2012-04-11 11:10:03

Kryn 06-04-2012 godz 08:33

3064. Witam czy tez macie taki problem ze idać na Policje nie maja oni czym pisac????? albo wysylaja do kiosku by kupic??? bo mowią ze nie dostaja sluzbowych!!! Prosze czy znajdzie sie ktos by tym naszym Strózom Prawa ZASPONSOROWAC hahahahahah bardzo bysmy byli wdzieczni :P albo ku

komentarzy: 6, ostatnia dodana 2012-04-15 23:43:08

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble