3069. czy to zmora reszelskich ulic czy udawana bezsilność straży miejskiej .pod ratuszem koczuje piękna przypalana terierka łasi się do każdego przechodnia ,żebrząc o jedzenie .na kolejowej i krasickiego czarno-beżowy wilczurkowaty kundelek przytulający się do każdej napo
komentarzy: 0,
3064. Witam czy tez macie taki problem ze idać na Policje nie maja oni czym pisac????? albo wysylaja do kiosku by kupic??? bo mowią ze nie dostaja sluzbowych!!! Prosze czy znajdzie sie ktos by tym naszym Strózom Prawa ZASPONSOROWAC hahahahahah bardzo bysmy byli wdzieczni :P albo ku
komentarzy: 6, ostatnia dodana 2012-04-15 23:43:08
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama