Grażynka 05-03-2012 godz 14:12

3009. Co sądzicie o obsłudze w sklepie rybnym?Powiem szczerze ,ze swojego czasu bardzo często robiłam tam zakupy,ale od kiedy jest nowa Pani ekspedientka i nie mowa tu o Pani Ewie bo to bardzo przesympatyczna i miła kobieta,ale nowa pracownica P.Emilia,moim zdaniem po prostu dzia

komentarzy: 20, ostatnia dodana 2012-03-16 13:40:25

bieda z nędzą 04-03-2012 godz 18:52

3008. kto mi pożyczy 100 zł na chleb ?

komentarzy: 4, ostatnia dodana 2012-03-05 15:53:35

ala 04-03-2012 godz 10:16

3007. Gdzie w Reszlu zrobic mozna dobrze tipsy?

komentarzy: 2, ostatnia dodana 2012-03-04 18:40:20

malo 04-03-2012 godz 09:46

3006. Imprezy to nie wiedomo kiedy bedzie cos fajnego,lepiej szukac w innym miescie

komentarzy: 0,

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble