Korma 05-01-2011 godz 10:56

2460. Podobno dzieci z zerówki chcą przenieść do gimnazjum by tam sie uczyly i bawiły. Moim zdaniem to idiotyzm. Dzieci w wieku 5-6 lat będą się wychowywać z 16-latkami. Chore. W dodatku mają się uczyć w nowej części szkoły. Burmistrz chce odebrać nowe pracownie do biol

komentarzy: 19, ostatnia dodana 2011-01-06 22:49:34

nefter 04-01-2011 godz 17:09

2459. oddaj swój głos na reklamę pod tytułem "Konkurs BGZ mega niekompetencja " uzytkownika "anubism2" kanału you tube

komentarzy: 0,

nefter 04-01-2011 godz 16:25

2458. Prosze o oddanie (obejrzenie filmiku) głosów raz dzienie pod adresem http://www.youtube.com/user/anubism2?fea ture=mhum od dnia 04.01 do17.01.2010

komentarzy: 0,

Beata 03-01-2011 godz 17:01

2457. Zapraszamy na plac przy MOK w Reszlu na spotkanie orkiestrowe od godz 18.00-20.00.Wolontariusze przygotowują serie atrakcji,bo w tym dniu wszyscy pracują w wolontariacie.Prpoponujemy ognisko na którym będzie można upiec kiełbaski,które mamy nadzieję pozyskać od sponsor

komentarzy: 2, ostatnia dodana 2011-01-09 15:01:22

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble