2402. No i doczekaliśmy się ! Mamy burmistrza mieszkającego w Robawach i stała się rzecz niebywała ,otóż dzisiaj ok.19 (!}ZUK zmobilizował swe siły {brygada pracowników z łopatami i sprzęt ciężki}i zaczęto odśnieżanie Słowiańskiej i Mazurskiej .Mam nadzieję ,iż t
komentarzy: 25, ostatnia dodana 2010-12-17 21:08:41
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama